→ 
A
A
A

ВИХОВНА ГОДИНА ПРИУРОЧЕНА ПАМ'ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Напередодні 31-ї річниці Чорнобильської трагедії, найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття,  в музеї книги для студентів групи ОФП – 11 М була проведена виховна година куратором Дудкою У. Т. та  працівником музею Кузишином І. С.

Наслідки аварії прирівнюють до вибухів 500 атомних бомб, скинутих на Хіросіму. Жахливий вибух, що спричинив пожежі, одразу, за короткий час, забрав життя 31 людини, більше 200 було госпіталізовано. За неофіційною статистикою Україна втратила 15 тисяч осіб, котрі були уражені в результаті аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ця трагедія вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди. Радіоактивні викиди ще довгі роки негативно впливатимуть на здоров’я людей, адже періоди напіврозпаду радіонуклідів складають сотні, а деяких – тисячі років. Найстрашніше те, що цієї загрози не видно неозброєним оком, і для подолання небезпеки ще багатьом поколінням треба буде докладати чималих зусиль.

Студентам була надана цікава інформація щодо страшної трагедії українського народу вибуху на Чорнобильській АЕС та представлено для перегляду відеофільми присвячені Чорнобильській катастрофі. Студенти мали можливість поспілкуватись із головою Бережанської районної спілки «Чорнобиль» Степаном Адамівом, який відзначив, що ліквідатори аварії, серед яких були й жителі Бережанщини, отримали небезпечні для життя та здоров’я дози радіації, та зуміли спасти людство від ще глобальніших наслідків катастрофи.

Пам`ять про одну з найбільших трагедій ХХ століття, про мужність і патріотизм ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції, котрі ризикували своїм життям і здоров`ям заради майбутнього України і світу, назавжди житиме у наших серцях!

Куратор групи ОФП-11М

Дудка У. Т.


УВАГА

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА БАТЬКІВ!

З 1 січня 2018 р. у ВП НУБіП України  «Бережанський агротехнічний коледж» змінено рахунки на оплату

НОВІ РАХУНКИ ТУТ

 

Приєднуйтеся до нас

       

До уваги студентів

vkaf

Студентам випускного курсу (Молодші спеціалісти), що бажають проходити військову підготовку на кафедрі військової підготовки НУБіП України при Бережанському агротехнічному інституті до 8.04.2018 року подати заяви (кабінет №2 полігон). 

Інформаційне заняття щодо навчання, порядку подачі документів для участі у відборі буде проведено 12.04.2018 о 14:00.

Проведення відбору: з 10.05.2018р. по 25.05.2018р.

Довідки за телефоном: 067 422 1279

Ми у Facebook

ІНФОРМАЦІЙНІ БАНЕРИ

ZNN 2
Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
карта