→ 
A
A
A
 

ГРАФІК ЧЕРГУВАННЯ В ГОЛОВНОМУ КОРПУСІ НА І СЕМЕСТР

                                                                                                                                         
 
 
 
    «Затверджую»
                                                                                                                                        Директор ВП НУБіП України
                                                                                                                                               «Бережанський агротехнічний коледж»
                                                                                                                               С.І.Пилипишин ____________
ГРАФІК
чергування викладачів в головному корпусі по вул. Академічна, 20
на І семестр 2019 - 2020н.р.  
 
№ п/п Прізвище та ініціали Дата чергування Дата чергування
1 Лещук В.І. 02.09.2019р. 07.11.2019р.
2 Процик Г.В. 03.09.2019р. 08.11.2019р.
3 Бойко О.І. 04.09.2019р. 11.11.2019р.
4 Зборівська О.М. 05.09.2019р. 12.11.2019р.
5 Куца С.І. 06.09.2019р. 13.11.2019р.
6 Скасків В.Л. 09.09.2019р. 14.11.2019р.
7 П'єнтак Г.І. 10.09.2019р. 15.11.2019р.
8 Жеребецький С.В. 11.09.2019р. 18.11.2019р.
9 Гальчак Т.В 12.09.2019р. 19.11.2019р.
10 Юдіна А.А. 13.09.2019р. 20.11.2019р.
11 Вовк Г.С. 16.09.2019р. 21.11.2019р.
12 Білан Л.В. 17.09.2019р. 22.11.2019р.
13 Михайлишин М.С. 18.09.2019р. 25.11.2019р.
14 Кізима І.В. 19.09.2019р. 26.11.2019р.
15 Лещишин О.М. 20.09.2019р. 27.11.2019р.
16 Пукало М.І. 23.09.2019р. 28.11.2019р.
17 Роман Л.Х. 24.09.2019р. 29.11.2019р.
18 Штогрин С.С. 25.09.2019р. 02.12.2019р.
19 Якимович О.М. 26.09.2019р. 03.12.2019р.
20 Брилінський С.М. 27.09.2019р. 04.12.2019р.
21 Паньків Г.В. 30.09.2019р. 05.12.2019р.
22 Катериняк М.П. 01.10.2019р. 06.12.2019р.
23 Дворська Л.А. 02.10.2019р. 09.12.2019р.
24 Олійник О.М. 03.10.2019р. 10.12.2019р.
25 Сновида М.П. 04.10.2019р. 11.12.2019р.
26 Соколовська І. Я. 07.10.2019р. 12.12.2019р.
27 Чорна Н. З. 08.10.2019р. 13.12.2019р.
28 Чумарна Ф.П. 09.10.2019р. 16.12.2019р.
29 Андрусяк О.Б. 10.10.2019р. 17.12.2019р.
30 БурдашУ.Т. 11.10.2019р. 18.12.2019р.
31 Дудка У.Т. 15.10.2019р. 19.12.2019р.
32 Петрів О.С. 16.10.2019р. 20.12.2019р.
33 Рудник В.І. 17.10.2019р. 23.12.2019р.
34 Тернова І.В. 18.10.2019р. 24.12.2019р.
35 Процик О.А. 21.10.2019р. 26.12.2019р.
36 Білик Б.Я. 22.10.2019р. 27.12.2019р.
37 Білик Я.В. 23.10.2019р. 30.12.2019р.
38 Дудар О.П. 24.10.2019р. 31.12.2019р.
39 Оберська Н.В. 25.10.2019р.  
40 Семенов О.О. 28.10.2019р.  
41 Крамар Н.П. 29.10.2019р.  
42 Кріль І.М. 30.10.2019р.  
43 Дмитрів І.В. 31.10.2019р.  
44 Стрілка Л.М. 01.11.2019р.  
45 Венгринович А.П. 04.11.2019р.  
46 Косюк М.М. 05.11.2019р.  
47 Гаховський В.Т. 06.11.2019р.  
 
Заступник директора
з виховної роботи                                                              _____________ Г.В.Процик
 
Погоджено:
Завідувач відділення
Економіки та прикладної екології                                   _______________ І.В.Тернова
               
Завідувач відділення
Комп’ютерної інженерії
та електротехніки                                                             _______________ М.С.Михайлишин
 
Завідувач Агромеханічного
Відділення                                                                             _______________ І.І.Буняк

                                                                                                                             
                                                                                                                                     «Затверджую»
                                                                                                                                  Директор ВП НУБіП України
                                                                                                                                                 «Бережанський агротехнічний коледж»
                                                                                                                              С.І.Пилипишин ____________
 
ГРАФІК
чергування викладачів в корпусі по вул. Сонячна, 4а
на I семестр 2019– 2020н.р.
 
№ п/п Прізвище та ініціали Дата чергування Дата чергування Дата чергування Дата чергування Дата чергування Дата чергування Дата чергування
1 Циган І.П. 02.09.2019р. 17.09.2019р. 02.10.2019р. 18.10.2019р. 04.11.2019р. 19.11.2019р. 04.12.2019р.
2 Ломницька Р.Я. 03.09.2019р. 18.09.2019р. 03.10.2019р. 21.10.2019р. 05.11.2019р. 20.11.2019р. 05.12.2019р.
3 Ухман Р.В. 04.09.2019р. 19.09.2019р. 04.10.2019р. 22.10.2019р. 06.11.2019р. 21.11.2019р. 06.12.2019р.
4 Юрчишин Н.І. 05.09.2019р. 20.09.2019р. 07.10.2019р. 23.10.2019р. 07.11.2019р. 22.11.2019р. 09.12.2019р.
5 Яциків М.М. 06.09.2019р. 23.09.2019р. 08.10.2019р. 24.10.2019р. 08.11.2019р. 25.11.2019р. 10.12.2019р.
6 Фурдей В.В. 09.09.2019р. 24.09.2019р. 09.10.2019р. 25.10.2019р. 11.11.2019р. 26.11.2019р. 11.12.2019р.
7 Жовнич П.В. 10.09.2019р. 25.09.2019р. 10.10.2019р. 28.10.2019р. 12.11.2019р. 27.11.2019р. 12.12.2019р.
8 Синовець М.С. 11.09.2019р. 26.09.2019р. 11.10.2019р. 29.10.2019р. 13.11.2019р. 28.11.2019р. 13.12.2019р.
9 Леськів М.С. 12.09.2019р. 27.09.2019р. 15.10.2019р. 30.10.2019р. 14.11.2019р. 29.11.2019р. 16.12.2019р.
10 Гловин А.Л. 13.09.2019р. 30.09.2019р. 16.10.2019р. 31.10.2019р. 15.11.2019р. 02.12.2019р. 17.12.2019р.
11 Клендій М.Б. 16.09.2019р. 01.10.2019р. 17.10.2019р. 01.11.2019р. 18.11.2019р. 03.12.2019р. 18.12.2019р.
 
Заступник директора
з виховної роботи                                                               _______________ Г.В.Процик
 
Погоджено:
Завідувач відділення
Економіки та прикладної екології                                   _______________ І.В.Тернова
               
Завідувач відділення
Комп’ютерної інженерії
та електротехніки                                                              _______________ М.С.Михайлишин
 
Завідувач Агромеханічного
Відділення                                                                               _______________ І.І.Буняк


Приєднуйтеся до нас

       

Ми у Facebook

 

ІНФОРМАЦІЙНІ БАНЕРИ

карта
 

Взаємодія із світлиною