→ 
A
A
A

Графік чергування викладачів в головному корпусі коледжу

Графік чергування викладачів в головному корпусі на II семестр 2017 - 2018н.р.

Прізвище та ініціали Дата чергування Дата чергування
Лещук В.І. 29.01.2018 11.04.2018
Процик Г.В. 30.01.2018 12.04.2018
Бойко О.І. 31.01.2018 13.04.2018
Зборівська О.М. 01.02.2018 16.04.2018
Кізан Р.Я. 02.02.2018 17.04.2018
Ковальська Л.В. 05.02.2018 18.04.2018
Куца С.І. 06.02.2018 19.04.2018
Жеребецький С.В. 07.02.2018 20.04.2018
П'єнтак Г.І. 08.02.2018 23.04.2018
Скасків В.Л. 09.02.2018 24.04.2018
Фик Ж.М. 12.02.2018 25.04.2018
Гальчак Т.В 13.02.2018 26.04.2018
Матвіїв І.В. 14.02.2018 27.04.2018
Юдіна А.А. 15.02.2018 30.04.2018
Сметана І.Б. 16.02.2018 02.05.2018
Вовк Г.С. 19.02.2018 03.05.2018
Білан Л.В. 20.02.2018 04.05.2018
Михайлишин М.С. 21.02.2018 07.05.2018
Кізима І.В. 22.02.2018 08.05.2018
Лещишин О.М. 23.02.2018 10.05.2018
Калатало О.В. 26.02.2018 11.05.2018
Пукало М.І. 27.02.2018 14.05.2018
Роман Л.Х. 28.02.2018 15.05.2018
Штогрин С.С. 01.03.2018 16.05.2018
Якимович О.М. 02.03.2018 17.05.2018
Брилінський С.М. 05.03.2018 18.05.2018
Дворська Л.А. 06.03.2018 21.05.2018
Лещук В.І. 07.03.2018 22.05.2018
Олійник О.М. 09.03.2018 23.05.2018
Сновида М.П. 12.03.2018 24.05.2018
Соколовська І. Я. 13.03.2018 25.05.2018
Ликтей Г.Б. 14.03.2018 28.05.2018
Чорна Н. З. 15.03.2018 29.05.2018
Чумарна Ф.П. 16.03.2018 30.05.2018
Андрусяк О.Б. 19.03.2018 31.05.2018
Бурдаш У.Т. 20.03.2018 01.06.2018
Дудка У.Т. 21.03.2018 04.06.2018
Петрів О.С. 22.03.2018 05.06.2018
Процик Г.В. 23.03.2018 06.06.2018
Тернова І.В. 26.03.2018 07.06.2018
Процик О.А. 27.03.2018 08.06.2018
Рудник В.І. 28.03.2018 11.06.2018
Білик Б.Я. 29.03.2018 12.06.2018
Білик Я.В. 30.03.2018 13.06.2018
Дудар О.П. 02.04.2018 14.06.2018
Оберська Н.В. 03.04.2018 15.06.2018
Семенов О.О. 04.04.2018 18.06.2018
Щурко Б.Я. 05.04.2018 19.06.2018
Лещук В.І. 06.04.2018 20.06.2018
Скасків В.Л. 10.04.2018 22.06.2018

 

Заступник директора з виховної роботи                         _____________ Г.В.Процик

Погоджено:

Завідувач відділення економіки та прикладної екології  

_______________ І.В.Тернова

               

Завідувач відділення  обслуговування комп’ютерних систем та мереж
 і електрифікації сільського господарства                    

__________ М.С.Михайлишин

 

 Завідувач відділення  механізації сільського господарства,
автомобільного транспорту  та садово-паркового господарства                               

_______________ І.І.Буняк


Приєднуйтеся до нас

       

Ми у Facebook

ІНФОРМАЦІЙНІ БАНЕРИ

ZNN 2
Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
карта