ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

       
 
A
A
A

ТРЕНІНГ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ З ПРОБЛЕМИ: «УДОСКОНАЛЕННЯ ФІЗИЧНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ЦИФРОВИХ ВИМІРЮВАЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ»

     28 вересня 2016 року в Тернопільській українській гімназії ім. І. Франка відбувся тренінг для вчителів фізики «Удосконалення фізичного експерименту шляхом використання сучасних вимірювальних пристроїв», який відвідали викладачі циклової комісії фізико-математичних дисциплін, інформатики та обчислювальної техніки Ухман Р. В. та Ломницька Р. Я.

   З привітальним словом до присутніх звернувся організатор тренінгу, методист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Василь Ярославович Гайда. Було відзначено важливість використання сучасних цифрових пристроїв у фізичному експерименті та на різних етапах навчальних занять. Вчителі гімназії продемонстрували фрагменти виконання лабораторних робіт з застосуванням вимірювальних датчиків та спеціалізованого програмного забезпечення. У теплій та невимушеній атмосфері відбувався обмін досвідом викладання дисципліни з врахуванням новітніх технологій. Ростислав Васильович Ухман провів невеличкий майстер-клас для присутніх, та розповів, як проводяться лабораторні роботи і лекційні заняття з фізики в нашому коледжі з використанням сучасних цифрових вимірювальних пристроїв та інформаційно-комунікативних технологій.

      На завершення тренінгу прозвучали щирі слова привітання для присутніх з нагоди свята Дня вчителя та побажання про подальшу творчу співпрацю.

 

Викладач циклової комісії

«Фізико-математичних дисциплін,

інформатики та обчислювальної техніки»

Ломницька Р. Я.

 

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять