ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

       
 
A
A
A

З початком семестру, активізувалося життя в гуртожитку

IMG 20180131 185307

З початком нового семестру, активізувалося і життя в студентів гуртожитку. Адміністрацією ініційовано загальні збори жильців, які відбулися 30 січня. Студентам повторно нагадали правила поведінки та проживання в гуртожитку. Велику увагу приділено питанню економії електроенергії та води, а також наголошено на підтриманні належного санітарного стану в кімнатах та на кухні.

Традиційний студентський кінозал 31.01.2018р. розпочав роботу переглядом документального фільму «Життя на продаж», який відтворює реальні події та показує глядачам страшні подробиці торгівлі людьми.

Цього разу студентський кінозал разом з жильцями гуртожитку відвідали і гості: Ростислав Сапіщук та Ігор Левицький – курсанти Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ, практиканти Бережанського відділу поліції ГУ поліції України в Тернопільській області, які разом із студентами взяли активну участь в обговоренні фільму. Вони більш детально розкрили проблему заробітчан та надали багато інформації про те, як можна залишитися у безпеці, обираючи роботу за кордоном.

Довго ще вирувала дискусія. Студенти не відпускали гостей новими запитаннями та порадами. Такі зустрічі залишають приємні враження та позитивні спогади, даючи багато корисної інформації.

Любов Гурко, вихователь гуртожитку.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять