→ 
A
A
A
 

ПОЗАКЛАСНИЙ ВИХОВНИЙ ЗАХІД « СУД НАД ФІЗИКОЮ»

"Гра, - це шлях дитини до пізнання світу, в якому вона  живе,

 це іскра, яка запалює вогник допитливості"

В.О.Сухомлинський

Саме у цікавій та ігровій формі викладачами циклової комісії фізико- математичних дисциплін, інформатики та обчислювальної техніки Циган І. П., Ухманом Р. В. та Ломницькою Р. Я. було проведено позакласний  виховний захід «Суд над Фізикою».

Студенти груп ОФП-11М та К-11М вдало та творчо перевтілилися в поважного суддю, вимогливого прокурора, справедливого адвоката, підсудну Фізику та відомих вчених.  Присутні дізналися, як досягнення та наукові відкриття її величності Фізики впливали на розвиток та еволюцію людства, також познайомилися з біографіями світил фізичної науки. Театралізоване дійство супроводжувалося оригінальною та змістовною мультимедійною презентацією, розробленою  викладачем Ухманом Р. В.

Постановою справедливого суду  було визнано підсудну Фізику невинною, а для усіх студентів прозвучало побажання  наснаги і наполегливості пізнанні таємниць цієї незвичайної та цікавої науки.

Викладач циклової комісії фізико – математичних дисциплін

інформатики та обчислювальної техніки

Ломницька Р.Я.


Дошка оголошень

  • ОГОЛОШЕННЯ

    Увага!  Наказ про уведення в дію документу «Тимчасовий порядок проведення практичного навчання студентів ВПНУБіП України «Бережанський агротехнічний...

  • ОГОЛОШЕННЯ

      Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні питання сучасної...

  • ЗМІНЕНО РАХУНКИ КОЛЕДЖУ

    ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА БАТЬКІВ! З 1 січня 2020 р. у ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний коледж" змінено...

Приєднуйтеся до нас

       

Ми у Facebook