→ 
A
A
A
 

ЕКСКУРСІЯ В ГАЛИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК

В рамках проведення тижня циклової комісії природничих дисциплін з метою підвищення екологічно-орієнтованого світогляду та формуван­ня відповідального і дбайливого ставлення до природи,викладачі Олійник О. М. та Соколовська І. Я. разом з студенти групи ЕоЕк-11м відвідали Галицький національний природний парк, який поєднав у собі дивовижно-контрасний рельєф, охопивши значну територію Галицького адміністративного району Івано-Франківської області.

Пишається парк багатим рослинним та тваринним світом. Унікальним є Центр реабілітації диких тварин, створений з метою реабілітації та подальшого повернення у рідну стихію представників місцевої фауни, що попали в біду. Тут можна побачити оленів благородних, лисиць, єнотів, диких баранів, сарну, вовчицю, орла, сов, яструбів, канюків та інших тварин.

У складі парку функціонує музей «Природа землі Галицької», де представлені експонати тварин колекції графа В. Дідушицького, діорами природних комплексів, ентомологічні, палеонтологічні, мінералогічніта мікологічні колекції.


Дошка оголошень

  • ОГОЛОШЕННЯ

    Увага!  Наказ про уведення в дію документу «Тимчасовий порядок проведення практичного навчання студентів ВПНУБіП України «Бережанський агротехнічний...

  • ОГОЛОШЕННЯ

      Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні питання сучасної...

  • ЗМІНЕНО РАХУНКИ КОЛЕДЖУ

    ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА БАТЬКІВ! З 1 січня 2020 р. у ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний коледж" змінено...

Приєднуйтеся до нас

       

Ми у Facebook