→ 
A
A
A
 

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ТЕМУ «СТРАХОВИЙ ВИПАДОК»

14 березня відбулася студентська науково-практична конференція на тему «Страховий випадок» приурочена до Тиждня карєри.

Мета заходу – обговорення та узагальнення результатів наукових досліджень студентів з питань страхування в умовах сьогодення. Для участі в даній конференції зареєструвалися студенти ІІ курсу спеціальності «Економіка підприємства» та «Бухгалтерський облік».

Сьогодні розвиток страхового ринку в Україні відбувається на фоні позитивних змін макроекономічної ситуації в державі при зростанні добробуту населення і посиленні державного регулювання і нагляду за страховою діяльністю. Аналіз сучасного стану, тенденцій і проблем розвитку вітчизняного страхового ринку свідчить про певні здобутки та численні недоліки, притаманні функціонуванню як окремих страхових компаній, так і всієї системи страхування.

На конференцію була запрошена Леся Василівна Якимець – агент страхової компанії «ТАС» . Кожна людина прагне впевненості в завтрашньому дні, стабільності в житті, потребує гарантованого захисту та підтримки у важку мить. Забезпечити такий захист – головна мета Страхової Групи «ТАС». Керівництво даної компанії люб’язно погодилися надати нашим студентам практичні ситуаційні приклади та нагородити кращих трьох учасників подарунковими сертифікатами страхування від нещасного випадку терміном на 1 рік у розмірі 100 гривень: за І місце - Шот Вікторія (група Ек-21М); за ІІ - Тернович Зоряна (Б-21М); ІІІ місце Савіцька Анна (група Б-21М). Сертифікати на 60 грн. та довідник «Правила дорожнього руху» подаровані всім учасникам.

Тези доповідей будуть опубліковані у збірці матеріалів за результатами наукової конференції.

Дякуємо всім студентам , які стали учасниками і брали активну участь у підготовці до студентської конференції.

Викладач циклової комісії

спеціальних економічних дисциплін

О. С. Петрів


Дошка оголошень

  • ОГОЛОШЕННЯ

    Увага!  Наказ про уведення в дію документу «Тимчасовий порядок проведення практичного навчання студентів ВПНУБіП України «Бережанський агротехнічний...

  • ОГОЛОШЕННЯ

      Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні питання сучасної...

  • ЗМІНЕНО РАХУНКИ КОЛЕДЖУ

    ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА БАТЬКІВ! З 1 січня 2020 р. у ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний коледж" змінено...

Приєднуйтеся до нас

       

Ми у Facebook