(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Звіт директора про підсумки діяльності Бережанського агротехнічного коледжу в 2015 році та основні завдання колективу на 2016 рік

 18 лютого 2016 року відбулася конференція трудового колективу Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж».

  Директор коледжу Світлана Ігорівна Пилипишин виступила перед трудовим колективом зі звітом «Про результати діяльності Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж» у 2015 році та завдання колективу на 2016 рік.

  На конференції були присутні представники Національного університету біоресурсів і природокористування України: Кваша Сергій Миколайович, проректор з навчально-наукової роботи, правових та соціальних питань; Козирський Володимир Вікторович, директор навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження; Забалуєв Віктор Олексійович, декан агробіологічного факультету, та Єресько Олег Вікторович, начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання. Також завітав директор ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» - Павліський Василь Михайлович.

  Головними результатами діяльності коледжу в 2015 році визначено: виконання держзамовлення й ріст у виконанні ліцензійного набору студентів; робота з реалізації заходів програми розвитку університету «Голосіївська ініціатива - 2020», що забезпечить підвищення конкурентоспроможності коледжу на внутрішньому і зовнішньому ринках з надання освітянських послуг; реалізація ступеневої системи підготовки фахівців; проведення циклу виховних заходів, які стали фундаментом формування у молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності та звитяги нинішніх захисників України; розширення співробітництва з Жешувським університетом та початок наукового та навчально-виробничого співробітництва з ТзОВ «Плантація над Танвією» (Польща); активна участь педагогічних працівників коледжу у міжнародних та всеукраїнських конференціях, семінарах та майстер-класах, виставках передового педагогічного досвіду ДУ НМЦ «Агроосвіта»; покращення навчально-методичної роботи.

  Одним з важливих здобутків у 2015 році є покращення матеріально-технічної бази: обладнання семи аудиторій мультимедійними засобами; модернізація комп’ютерного забезпечення; робота над забезпеченням процесу навчання новітнім лабораторним обладнанням та матеріалами (закуплено програмно-апаратне забезпечення для побудови простих систем автоматики та робототехніки Arduino); в аудиторіях встановлено енергозберігаючі вікна.

  В обговоренні звіту директора виступили Процик Галина Василівна, заступник директора з виховної роботи; Бойко Олександра Іванівна, завідувач навчально-методичної лабораторії; Гаховська Мирослава Михайлівна, головний бухгалтер коледжу; Дадерко Оксана, голова студентської ради коледжу. Виступаючі акцентували увагу на покращенні якості освітнього процесу в навчальному закладі, адже реалізується інноваційна методика навчання й виховання.

   Виступивши після обговорення звіту директора коледжу, Кваша Сергій Миколайович відзначив потрібність для колективу підготовки річних звітів. Адже кожен отримує нагоду чітко усвідомити результати своєї роботи й визначити наступні завдання. Висловив стурбованість негативною тенденцією цього року щодо набору студентів підрозділами університету, але відзначив колектив Бережанського агротехнічного коледжу, який став «єдиною іскоркою позитиву», бо показав статистику росту набору в 2015 році. Високо оцінив те, що на перспективу велика увага з боку адміністрації та викладачів закладу приділяється ліцензуванню робітничих професій. Відзначив високий рівень виховної роботи. Запросив до співпраці, а кращих випускників коледжу для подальшого навчання у НУБіП України. На завершення Сергій Миколайович передав вітання від ректора НУБіП України та побажав успіхів та процвітання в освітньому процесі, подякував за плідну роботу колективу Бережанського агротехнічного коледжу.

 

Зборівська Оксана, секретар конференції трудового колективу

ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж».

Публікації у яких оновлено інформацію

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять