(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Зробити правильний вибір

    Кожнiй молодій людині протягом життєвого шляху постійно доводиться приймати рішення. Проблема прийняття рiшення старшокласниками – не завжди легке завдання, адже часто від вірного вибору професії залежить їхнє благополуччя. Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя часто називають другим народженням. Допомогти молодому поколінню в його професійному самовизначенні покликана профорiєнтаційна робота, яку проводять викладачi нашого колeджу.
    2 березня 2016 року викладачі Андрусяк О.Б., Дворська Л.А., методист Дмитрів І.В., архіваріус Кріль І.М. відвідали Перемишлянську ЗОШ №2 ім.О.Ковча, Перемишлянський професійний ліцей, ДПТНЗ «Червоненське ВПУ», Золочівський економічний ліцей, Золочівський професійний ліцей та Поморянський професійний ліцей. Вони розповіли про те, що ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» є конкурентоздатним освітнім закладом, який пропонує своїм студентам найрізноманітніший спектр спеціальностей, ознайомили старшокласників та ліцеїстів з навчально-виробничою базою, розповіли про дозвілля і побут студентів.
    Зустрічі проходили у дружній, теплій, доброзичливі атмосфері. Старшокласники проявили себе активними та зацікавленими щодо вступу до нашого вузу. Вони отримали вичерпні відповіді на всі поставлені питання щодо умов та правил прийому, буклети з корисною інформацією про коледж, перелік документів та важливі дати вступної кампанії 2016 року.
    Щиро вдячні дирекціям та адміністрації школи та ліцеїв за допомогу в організації проведення профорієнтаційної роботи.
    Бажаємо старшокласникам зробити правильний вибір!

 

Дмитрів І.В.,
методист навчально-методичної лабораторії 

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять