(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Відкрите заняття з дисципліни «Експлуатація і ремонт устаткування та засобів автоматизації»

   16 березня було проведено відкрите практичне заняття у групі Е-41М викладачем циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін Біликом Богданом Ярославовичем на тему «Дефектація асинхронних електродвигунів». Викладач продемонстрував нестандартні підходи при проведенні практичного заняття, розподіливши студентів на 2 підгрупи та вибравши експертів, які будуть контролювати правильність виконання практичного заняття кожною групою. Родзинкою заняття було – команда, яка найкраще виконає роботу отримає найвищі бали, а всі її учасники звільняються від захисту звітів з даної теми. Протягом заняття Богдан Ярославович дотримувався усіх принципів навчання, а саме: принципу активізації пізнавальної діяльності студентів; принципу науковості й послідовності; принципу наочності; принципу емоційності навчання.
   Під час заняття було використано цикл презентацій та відеофільми по темі, що дало змогу студентам отримати високий рівень володіння теоретичним матеріалом та побачити його практичну спрямованість. Основну мету заняття: набути навиків дефекації, розбирання, збирання і випробування асинхронного електродвигуна підчас поточного ремонту було досягнуто.
   Викладачі, які були присутні на занятті, відзначили добру психологічну атмосферу та оцінили його на високому навчально-методичному рівні.

Завідувач навчально-методичного кабінету Лещишин О. М.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять