(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Практичне заняття з дисципліни «Бухгалтерський облік»

    17 березня викладачем циклової комісії спеціальних економічних дисциплін Рудник Валентиною Іванівною в групі Б-21М було проведено відкрите заняття на тему «Бухгалтерський баланс». Тема заняття повністю відповідає практичній спрямованості майбутніх фахівців даної спеціальності. Заняття проходило за правилами: Кожна думка важлива! Не бійся висловлюватись! Обговорюємо сказане, а не людину! Валентина Іванівна продемонструвала свою педагогічну майстерність при опитуванні теоретичного матеріалу різними методами: економічний диктант, метод «гронування», фронтальне опитування з виведенням запитань на екран(виду так/ні, вибір 1 з 4), складання балансу(робота в групах). Творчість педагога сформувала у студентів креативну компетентність, вміння перенести знання з однієї галузі в іншу, що забезпечило формування цілісного сприйняття дійсності як передумови формування наукового світогляду.
  Вибрана форма заняття сприяла формуванню професійних рис: уважності, осмисленого ставлення до виконуваної роботи, зосередженості, відповідальності.
Основна мета заняття: формування вмінь і навичок зі складання бухгалтерського балансу, засвоєння економічного змісту статей балансу була досягнута.
Дане заняття було цікаве всім студентам та викладачам, які були присутні на ньому. Викладачі змогли ознайомитися з нестандартними підходами при проведенні практичних занять.

 

Завідувач навчально-методичного кабінету Лещишин О. М.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять