(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Незабутній тиждень для студентів – механіків та автомобілістів


Минулий робочий тиждень для викладачів та студентів циклової комісії «Механізації сільського господарства та автомобільного транспорту» був наповнений різноманітними пізнавальними,повчальними, інформаційними,виховними та конкурсними подіями.

 

В рамках тижня комісії викладач Леськів М.С. провів відкрите заняття з дисципліни «Правила дорожнього руху» на тему «Проїзд перехресть» для студентів груп М-31М та А-31М.Для активізації слухачів лектор використовував відео проблемних ситуацій на дорогах та апелював до студентів для їх вирішення. Заняття пройшло цікаво та змістовно.

 

У вівторок 22.03 викладачі Яциків М.М. та Фурдей В.В. проводили конкурс «Кращий тракторист-машиніст» між студентами групи М-31М,який включав два етапи – теоретичний та практичний.

 

У першій частині учасники мали справитися з тестовими завданнями про будову та експлуатацію тракторів, а у другій – продемонструвати свої вміння керувати трактором та проводити його агрегатування з причепом.

 

Переможцями конкурсу стали студенти Возьний Андрій, Сахнюк Роман та Кучма Ярослав, які були нагороджені грамотами.

 

В середу 23.03 куратори груп А-41М та А-11М організували та провели гумористичну і одночасно пізнавальну конференцію на тему «Як доїхати до четвертого курсу» . Протягом двох годин учасники ділилися своїми студентськими секретами,демонстрували презентації про життя груп,показували майстер-класи на тему «Підкажи мовчки», «Спиши з розумом», «Як вирішити побутові проблеми в гуртожитку»,позмагалися у конкурсі «Водіння». Усі розійшлися в гарному настрої.

 

У четвер 24.03 студенти другого курсу груп М-21М та А-21М побували на зустрічі з майстром спорту міжнародного класу з авіамоделювання Вівчарем В.А.

 

Цей захід організували викладачі Синовець М.С. та Барбарич С.О. та приурочили до Дня авіації та космонавтики, який будемо відзначати 12 квітня. Тут слухачі дізналися багато цікавого з історії авіа- моделювання,ознайомилися з біографіями українських вчених та космонавтів, а також побачили різні моделі планерів,оцінили їх переваги та недоліки. Зацікавлені студенти залишилися після закінчення заходу і мали можливість задати свої запитання та оглянути моделі детальніше.

 

Протягом цілого тижня в аудиторії 311п працювала виставка інформаційних буклетів та журналів, а також демонструвалися на перервах фільми про новинки сучасної сільськогосподарської техніки. Студенти проводили час між заняттями, переглядаючи цю інформацію.

 

Усі цікаві події залишилися у пам’яті студентів та викладачів та відображені на світлинах,які ми зробили на згадку.


Голова циклової комісії Юрчишин Н.І.

 

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять