(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Профорієнтація

“Оберіть собі роботу до душі, і Вам не доведеться
працювати жодного дня у своєму житті”.
Конфуцій

    Час іде, а разом з ним змінюється “мода” на професії. Це пов’язано із багатьма факторами – попитом на ті чи інші професії з огляду на їх доцільність у економічному плані, можливості знайти роботу, влаштуватися працювати у певній місцевості, також це залежить від наявності працюючих підприємств, установ, організацій і кількості вакантних місць. Проте ті професії, навчанню яких здійснює Бережанський агротехнічний коледж, мають перспективу саме із врахуванням потреб нашого регіону у кваліфікованих робітниках, молодших спеціалістах, які працюватимуть у напрямках розвитку сільського господарства.
    Кожному громадянину нашої країни надано право на вибір професії, рід занять і роботи. Проте це право, як показує практика, інколи дуже важко реалізувати - не вистачає знань про самі професії, тих вимог, які вони пред'являють до особистості працюючого, і умінь оцінити власні здібності, виявити свої інтереси та схильності.
Вибір професії - це не миттєвий акт, а процес, що складається з низки етапів, тривалість якого залежить від зовнішніх умов та індивідуальних особливостей суб'єкта вибору професії.
    З огляду на це, вибір майбутньої професії – це відповідальний крок, який випускники зможуть зробити на підставі інформації про наш навчальний заклад, яка може бути отримана з різноманітних джерел – з інформації у друкованих виданнях, з відгуків та розповідей випускників та студентів нашого коледжу, з даних, що містяться у мережі Інтернет, а також від керівників, викладачів та працівників БАТК, які активно проводять профорієнтацію, висвітлюючи переваги навчання у Бережанському агротехнічному коледжі учням, їхнім батькам та вчителям, тим самим надаючи найбільш достовірну інформацію з «перших вуст» у формі розповідей про навчання, діалогів з майбутніми абітурієнтами, відповідей на усі запитання, які їх цікавлять.
    Щоб донести інформацію про наш навчальний заклад, 29 березня 2016 року працівники Бережанського агротехнічного коледжу – старший інспектор з кадрів Федуняк Т.В., викладач за спеціальністю та інженер ЄДЕБО Штогрин С.С. та юрисконсульт Крамар Н.П. провели профорієнтаційну роботу з учнями загальноосвітніх навчальних закладів, а саме: ЗОШ І-ІІІ ступенів села Верхня Липиця, ЗОШ І-ІІ ступенів села Нижня Липиця, ЗОШ І-ІІІ ступенів села Світанок, також загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Стратин та НВК села Чесники, Пуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рогатинського району Івано-Франківської області з метою залучення абітурієнтів для вступу до Бережанського агротехнічного коледжу у 2016 році.
    Учням надавалася інформація про переваги навчання у коледжі та здобуття відповідних професій. Під час зустрічі учні отримали детальну інформацію про коледж, відділення, спеціальності, роздавалися буклети, флаєри, періодичні друковані видання з інформацією про спеціальності, вступні іспити, форми та умови навчання, адресу, контактні телефони, електронну адресу та реквізити коледжу. Висвітлені також були питання умов студентського побуту та дозвілля, можливості виїзду за кордон в рамках програм співробітництва з іноземними навчальними закладами та підприємствами, пільг для студентів, можливості реалізації здібностей кожного студента завдяки роботі різноманітних гуртків, факультативів, курсів та освоєння додаткових робітничих професій. Зроблено акцент на тому, що навчання у коледжі – це здобуття першого ступеня вищої освіти із перспективами продовжувати навчання на вищих ступенях у місті Бережани, шо є зручним та економічно доцільним способом отримати ступеневу вищу освіту у місті, максимально наближеному до місця проживання студентів.
Працівники коледжу висловлюють щиру подяку дирекціям шкіл та учителям за надану можливість поспілкуватися із учнями та виявлені при цьому підтримку і розуміння.
    Під час проведення профорієнтації викладачі та працівники коледжу з огляду на власний життєвий досвід усвідомлюють, що вибір професії — це фактично вибір життєвого шляху і надзвичайно відповідальний крок У житті кожної молодої людини настає момент, коли доводиться вирішувати, де здобути освіту - їй необхідно насамперед вибрати професію, і підходити до вирішення цього питання слід з максимальною серйозністю та з врахуванням усіх можливих факторів – від нахилів і здібностей учня, його мрій, сподівань, уподобань, також наявності гідних умов навчання для реалізації конституційного права на освіту, а згодом і на працю, – до можливостей успішного працевлаштування. Тут незайвим буде врахування думки батьків, учителів, інших авторитетних людей, які зможуть дати слушну пораду, адже обирати свій майбутній шлях у житті слід не тільки серцем, а й розумом.
    Нехай вибір навчального закладу не буде помилковим і принесе не тільки успіх, а й щастя, задоволення від студентського життя, міцні фундаментальні знання, практичні навики і духовний розвиток. Усім цим вимогам відповідає ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж», який гостинно відчинить двері перед вами – абітурієнтами, які поповнять ряди студентів, готових вчитись, отримувати професію та працювати в ім’я майбутнього добробуту України.

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять