(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Засідання педагогічної ради коледжу

   4 квітня відбулося засідання педагогічної ради Бережанського агротехнічного коледжу. Підведені підсумки роботи педколективу за березень. Насамперед директор Світлана Пилипишин привітала Богдана Щурка, викладача циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін, з ювілеєм, а Софію Зайчук, студентку групи ЕкБ-11М, з титулом «Міс Привабливість», здобутим у конкурсі «Краса НУБіП України».
   Дякуючи за результативну роботу колективу, директор відзначила цілий ряд заходів різних форматів, які стали найпомітнішими в житті коледжу за минулий місяць: тиждень іноземних мов, тиждень циклової комісії механізації с/г та автомобільного транспорту й тиждень циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін.
   Світлана Ігорівна привітала викладачів Оксану Лещишин та Маріанну Михайлишин, які стали лауреатами конкурса «Вчитель-новатор». Директор також поділилася враженями від навчально-практичного семінару для директорів коледжу, які працюють менше двох років, і ознайомила з цікавими новинами освітянського процесу в Україні. Не залишила без уваги перспективу ліцензування ОКР «бакалавр» для подальшої діяльності коледжу.
   Далі за порядком денним виступили члени педради з доповідями, що є актуальними для коледжу. Людмила Білан, голова первинної профспілкової організації ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» звітувала «Про виконання колективного договору за 2015 рік». Ганна П’єнтак звітувала про роботу циклової комісії гуманітарних дисциплін згідно з програмою «Голосіївська ініціатива - 2020». Викладач англійської мови Роксолана Кізан ділилася досвідом використання нетрадиційних освітніх технологій у своїй роботі.
   Юрисконсульт коледжу Наталія Крамар проаналізувала стан правової виховної роботи в коледжі та надала інформацію практичного характеру щодо запобігання впливу криміногенної ситуації, що склалася в Україні, на наших студентів.
   Кожен день життя коледжу ставить нові завдання, для виконання яких потрібні сили, наполегливість та злагоджена робота всього колективу. Отож, попереду нові методичні семінари, спортивні змагання, творчі конкурси. Успіхів нам усім.

 

Оксана Зборівська,
секретар педагогічної ради коледжу.

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять