(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Навчальня практика з дисципліни «Сільськогосподарські машини»

  У роботі спеціаліста важливе місце посідають уміння і здатність використовувати знання в умовах, що постійно змінюються. Формування вмінь відбувається в процесі виконання студентами відповідних задач, розрахунків, аналізу. Для вироблення навичок необхідне багаторазове повторення дії: вправи, тренування.

 

  З метою забезпечення якісного проведення навчальної практики з дисципліни «Сільськогосподарські машини» студенти групи М-31М під керівництвом викладачів Яциківа М.М. і Фурдея В.В. були відрядженні на тиждень в регіональний навчально-практичний центр при Борщівському агротехнічному коледжі. Їх гостинно зустріли директор коледжу Козій Я.В. та завідувач центру Поплета О.В.

 

  Під час практики студенти прослухали лекції по новій сільськогосподарській техніці, які проводилися в спеціальних лекційних аудиторіях, оснащених сучасними технічними засобами навчання, та мали змогу застосувати набуті знання під час практичних занять - на машинному дворі центру та у корпорації „Колос-ВС”, де є в наявності найновіша техніка вітчизняного та закордонного виробника. Студенти отримали практичні навики необхідні для роботи на сучасній сільськогосподарській техніці при виконанні польових робіт, що суттєво покращує якість навчання. За результатами практичних занять студенти оформили звіти.

 

  З користю було проведено і вільний час, займалися у спорткомплексі коледжу, відвідали печеру «Кришталеву» в селі Кривче, яка вимита 20 мільйонів років тому підземними водами у гіпсовій породі. У супроводі екскурсовода студенти подолали 2,5 км незабутнього і вражаючого маршруту, дізнались про систему ходів, які мають безліч розгалужень і загальною протяжністю 23 км. Привітали одногрупника Василя Васєнька з днем народження.

 

  Після насиченого тижня практики із набутими знаннями і хорошим настроєм повернулись додому.

 

Керівники практики Яциків М.М., Фурдей В.В.

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять