(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ГОЛОСІЇВСЬКА ВЕСНА - 2016

Наш фестиваль пісенний цвіт
Єднає співом наші душі,
Летять, летять в широкий світ
Його мелодії співучі.


12 квітня у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» відбувся XXXV Міжнародний фестиваль художньої творчості «Голосіївська весна - 2016» за участю колективів художньої самодіяльності.

 У підготовці та проведенні фестивалю активну участь брав весь педагогічний склад коледжу на чолі із директором Світланою Ігорівною Пилипишин. Серед учасників фестивалю – викладачі та студенти і кожен хоче продемонструвати свої навички та вміння.

 Гучно загриміли фанфари, яскраво загорілося світло і на сцені танцювальний колектив «Насолода» із запальним привітальним танцем.

 Ведучі свята Любов Зайчук та Віталій Мартинюк розпочали свято словами привітання та запросили до слова директора, яка побажала усім гарного настрою, незабутніх вражень та оголосила склад журі.

 Своїми ніжними голосами зачаровували усіх присутніх Софія Зайчук, Оля Букавин та Христина Гриник. Зал зустрічав оплесками кожен виступ. Родзинкою свята став виступ гурту «Візаві», а їхній танець “Танго пристрасті” викликав шквал овацій.

 Зі сльозами на очах слухали присутні пісню «Заспіваймо пісню про Україну» у виконанні вокального ансамблю «Бережанка» та інструментальний твір «Брати» у виконанні Іванни Матвіїв. А оригінальний стиль, щирість інтонації, дивовижна образність поезії Наталії Юрчишин перенесли нас у світ, де панує мир, злагода і кохання.

 Традиційно у святі взяв участь студентський аматорський хор, який виконав пісню «Ой устану ранесенько». Таня Івахів завершила концерт виконанням патріотичної пісні «Вольная воля» .

 Свято завершилося….. Та приємні враження і яскраві спогади у глядачів залишаться ще надовго.

 

Заступник директора з виховної роботи

Галина Процик

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять