(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Навчально-тематичний тренінг «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах України»

   З 11 по 15 квітня 2016 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України проходив навчально-тематичний тренінг «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах України». Проект організовано Агенцією ООН з питань промислового розвитку (UNIDO) за сприяння Глобального Екологічного Фонду (GEF). Підвищення кваліфікації в рамках проекту проходив викладач циклової комісії «Спеціальних електротехнічних дисциплін» Лукашевич І. М.
   В ході навчання викладачами НУБіП України, КПІ та інших провідних ВНЗ було висвітлено питання потенціалу розвитку нетрадиційних і відновлюваних джерел енергії, використання сонячних і вітрових теплових та електричних систем, впровадження енергетичного менеджменту та аудиту, використання біоенергетичних систем в аграрному виробництві, основи виробництва дизельного біопалива, біоетанолу та біогазу, впровадження стандарту ISO 50001 в Україні та основні принципи державної політики у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики.
   За результатами навчання і виконаної випускної роботи на задану тему учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації та свідоцтва про участь в проекті. Свідоцтва вручав заступник директора ННІ післядипломної освіти НУБіП України Пабат Віктор Олексійович а сертифікати – Національний координатор UNIDO Кирильчук Ігор Григорович

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять