(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Виховна година на тему: «Тверді побутові відходи та їх утилізація»

  Екологічна проблема – засміченості довкілля, дуже актуальна на сьогодні.. Страждає від цього й наша країна. За статистикою Україна посідає перше місце в Європі за кількістю відходів на душу населення…
  Тверді побутові відходи (ТПВ) — це відходи, які утворюються в процесі життя та діяльності людини і накопичуються у житлових будинках, громадських, навчальних, лікувальних, торговельних та інших закладах. За більш відомою та вживаною в побуті класифікацією ТПВ можна назвати відходами споживання, тобто відходи, що утворюються як безпосередньо в домашніх господарствах, так і в комунальній сфері в цілому.       Проблема поводження з твердими побутовими відходами існує тисячі років з моменту виникнення людської цивілізації. Але в останні десятиріччя ця проблема набула великої загостреності у зв’язку з появою нових матеріалів та речей в життєвому обігу людей.
Проблема із сміттям зараз дуже хвилює бережанців. Вони скаржаться на купи сміття, що неприємно пахне і розноситься вітром по околицях. Люди змушені викидати полієтиленові пакети просто на узбіччя дороги.
  Тому, 20 квітня 2016 року, одним із заходів тижня циклової комісії природничих дисциплін, викладачем Дворською Л.А. була проведена відкрита виховна година на тему «Тверді побутові відходи та їх утилізація», для студентів групи Ео-41М, Ео-31М, Ео-11М.
  На захід був запрошений перший заступник голови районної державної адміністрації Валов Олег Володимирович, який проаналізував роботу компанії «Екоінвест», що займається вивозом сміття в місті сьогодні. Відтак, за словами Валова О.В., сміття, як вторинну сировину, потрібно переробляти в товар. Тому вирішити цю складну проблему на сьогодні можна виділивши територію для сміттєсортувальної лінії.
   Студенти групи Ео -41М підготували цікаві змістовні презентації, в яких зроблений детальний аналіз проблеми утилізації твердих побутових відходів.

 

Голова циклової комісії
природничих дисциплін
Дворська Л.А.

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять