(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

НЕСКОРЕНА ЦЕРКВА

  Цей рік Українська Греко-Католицька Церква визнала роком вшанування трагічних подій Львівського псевдособору, який відбувся 8-10 березня 1946 р. На ньому були спроби зруйнувати Греко-Католицьку Церкву, що змушена була перейти у підпілля. Вже підпільна Церква зазнала страшних репресій і знущань в особі, як її провідників так і пересічних вірних, бо не один із них побував на допитах в НКВС чи в тюремних камерах.
   Прагнучи донести правду про події собору 8–10 березня 1946 р., бібліотекою коледжу 20 травня 2016 року в читальному залі організовано тематичну зустріч «Нескорена Церква».
  З тематичною презентацією та розповіддю про передумови, перебіг і наслідки Львівського псевдособору виступила викладач історії Віра Михайлівна Орейда.
  Про те, як сумнозвісні події березня 1946 року позначився на долі греко-католицьких священиків та їх родин, про збереження католицької віри за часів переслідування комуністичним режимом, розповів гість зустрічі - отець Василь Онищук (Церква Пресвятої Трійці УГКЦ м.Бережани). Велику зацікавленість у присутніх викликали автобіографічні спогади о.Василя про ті непрості часи.
  Вдало доповнили тематичний захід демонстрація відеофільму «Псевдособор і ліквідація УГКЦ» та підготовлена працівниками читального залу виставка періодичних видань «Вічно живе слово Патріарха» , яка знайомить відвідувачів з життям вірного сина і проповідника Греко-Католицької Церкви Йосифа Сліпого.

 

Завідувач бібліотеки
Ольга Михайлишин.

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять