(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Атестація педагогічних працівників

  Педагогічна діяльність потребує від фахівця постійного вдосконалення професійної майстерності. Одним із засобів, що мотивує педагогічних працівників до професійного зростання, є атестація.
   19 квітня 2016 р. на базі Заліщицького агротехнічного коледжу імені Є.Храпливого відбулася атестація педагогічних працівників відокремлених підрозділів НУБіП України. Наш заклад представляли директор Пилипишин С.І., методист навчально-методичної лабораторії Дмитрів І.В. та вісім викладачів.
   Атестація проходила в очно-заочній формі з чітким додержання регламенту проведення атестації. Головуючий, проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша та атестаційна комісія МОН України, до складу якої входили працівники Міністерства та НУБіП України, постійно при обговоренні професійної діяльності педагогічних працівників наголошували на необхідності викладачам йти в ногу з сучасними реаліями, удосконалювати свій професійний рівень шляхом самоосвіти, ніколи не зупинятись на досягнутому.
  Слід відмітити відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення атестаційної комісії до педагогічних працівників, які атестувалися; повноту, об’єктивність та системність наданої характеристики педагогічної діяльності в міжатестаційний період.
  За результатами атестації викладачам Білику Б.Я., Бурдаш У.Є., Кізимі І.В., Лещуку В.І., Ломницькій Р.Я., Рудник В.І. присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Викладачі Синовець М.С та Чумарна Ф.П. підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та їм присвоєно педагогічне звання «викладач-методист».

 

Дмитрів І.В.,
методист навчально-методичної лабораторії

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять