(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

День відкритих дверей у Бережанському агротехнічному коледжі

  Кожен громадянин України має право на вибір професії, рід занять і роботи. Проте це право, як показує практика, інколи дуже важко реалізувати - не вистачає знань про самі професії, тих вимог, які вони пред'являють до особистості працюючого, і умінь оцінити власні здібності, виявити свої інтереси та схильності.
Вибір майбутньої професії - це не миттєвий акт, а процес, що складається з низки етапів, тривалість якого залежить від зовнішніх умов та індивідуальних особливостей суб'єкта вибору роду майбутніх занять. З огляду на це, вибір професії – це відповідальний крок, який випускники зможуть зробити на підставі інформації про наш навчальний заклад, яка може бути отримана з різноманітних джерел – з інформації у друкованих виданнях, з відгуків та розповідей випускників та студентів нашого коледжу, з даних, що містяться у мережі Інтернет, а також від керівників, викладачів та працівників Бережанського агротехнічного коледжу які активно проводять профорієнтацію.
 

   Але, як говориться, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому сьогоднішній захід, проведений в стінах нашого коледжу – День відкритих дверей – був покликаний надати якнайповнішу інформацію про Бережанський агротехнічний коледж – про професії, умови вступу, студентський побут та дозвілля, а також дав можливість кожному абітурієнту особисто відчути атмосферу, яка панує у майбутньому «Альма матер», та на власні очі переконатись у правильності вибору навчального закладу та майбутнього роду занять.
 

   Захід розпочався із діалогу ведучих, які привітно та життєрадісно привітали усіх присутніх та у невимушеній формі не просто розповіли про переваги коледжу, а і навели конкретні факти та приклади, що також було підтверджено і у відеоролику про наш навчальний заклад. Потім ведучі передали слово директору коледжу, яка гостинно привітала гостей і усіх присутніх і презентувала перед аудиторією наш навчальний заклад. Звернення директора до абітурієнтів стало ключовим моментом Дня відкритих дверей, оскільки присутні мали можливість отримати цікаву інформацію про переваги, плюси та особливості нашого закладу, і, сподіваємось, що слово директора щодо вибору професій, які можна здобути у коледжі, і те, що якісна освіта – це надійний вклад у майбутнє, стане дороговказом для наших абітурієнтів.
 

   Під час виступу відповідального секретаря приймальної комісії присутні мали можливість ознайомитись із формами навчання у нашому коледжі, проведення вступних іспитів, інформацією про спеціальності, терміни навчання, робітничі професії, курсову підготовку, документи, які повинні подати бажаючі вступити на навчання до Бережанського агротехнічного коледжу, а також про пільги для студентів та багато іншого.
  Викладачами циклової комісії природничих дисциплін було проведено інформаційно-просвітницьку бесіду «Дзвони Чорнобиля нагадують», яка пов’язана із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.
  Колектив Бережанського агротехнічного коледжу висловлює щиру подяку всім абітурієнтам, їх батькам та усім гостям, які приїхали до нас із різних населених пунктів, виявили щире зацікавлення та взяли участь у Дні відкритих дверей.
  Бажаємо, щоб вибір навчального закладу був правильним і навчання у нашому коледжі було не тільки цікавим і якісним, а й приносило успіх у навчанні та задоволення від студентського життя, міцні фундаментальні знання, практичні навики і духовний розвиток. Усім цим вимогам відповідає ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж», який гостинно відчиняє двері перед вами – абітурієнтами, які поповнять ряди студентів, готових вчитись, отримувати професію та працювати в ім’я майбутнього добробуту України.

 

Провідний фахівець з профорієнтаційної роботи
Г.Ю.Ухман

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять