(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Юні знавці Біблії 2016

22 квітня в Національному університеті «Острозька академія» відбулась IX Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії 2016». Метою якої є підвищення інтересу студентської молоді до Біблії; виховання духовно багатої, національно свідомої особистості; залучення студентства до вивчення курсів духовно – морального спрямування; інформування педагогічної громадськості, батьків про предмети духовно – морального спрямування.

 

На олімпіаді були присутні представники з 13 областей України.

 

Вперше участь в олімпіаді брали студенти нашого навчального закладу: Денега Христина та Івахів Олена. Керівник, викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін Зайчук В.М.

 

Наші студенти достойно представили презентації та актуально розкрили тему олімпіади: «Більшої любові ніхто не має за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх» (Ів. 15:13). Згадавши Біблійні історії самопожертви та сучасних патріотів, які віддають своє життя за встановлення української державності (тобто за друзів своїх).

 

За підсумками IX Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії 2016» Денега Христина нагороджена грамотою за креативність у представленні теми презентації, Івахів Олена нагороджена грамотою за презентацію власної активної громадської діяльності.

 

Щиро вітаємо учасників олімпіади і бажаємо їм подальших успіхів!

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять