(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Екскурсія на виробництво

Для ознайомлення з сучасною виробничою та організаційною діяльністю підприємств студенти групи Ек-31М спільно з викладачами циклової комісії спеціальних економічних дисциплін Андрусяком О.Б.. Дудкою У.Т.. Петрів О.С. та Процик О.А. відвідали приватно-орендне підприємство «Урманське» корпорації «Агропродсервіс», де 16 жовтня 2015 року урочисто відкрито відновлену сучасну молочну ретро-ферму на 200 корів та рибне господарство «Урмань».

Огляд  виробництва було почато з інструктажу з техніки безпеки. Студенти мали можливість ознайомитись з усіма ланками виробництва, які є на підприємстві та переконатись на практиці, що виробництво високоякісної продукції на ПОП «Урманське» забезпечується завдяки використанню найсучаснішого високотехнологічного обладнання.

Головний бухгалтер ПОП «Урманське» ознайомила студентів з веденням та організаціє бухгалтерського обліку на підприємстві, а також підсумувала, що новітні технології, які використані у реконструйованому тваринницькому комплексі також забезпечать зниження витрат  на одиницю продукції, а якість молока за найскромнішими підрахунками поліпшиться щонайменше на 15% у порівнянні зі звичними технологіями, що підвищить економічну ефективність та фінансові результати підприємства в майбутньому.

Під час зустрічі студентам наголосили на  тих предметах, які слід особливо наполегливо вивчати. Студенти отримали запрошення проходити  на підприємстві  практику з метою подальшого працевлаштування тих, хто виявить хороші знання за спеціальністю.

Екскурсія принесла масу позивних емоцій та яскравих вражень, а також сприяла засвоєнню теоретичних знань і практичних навичок, які студенти отримують під час навчання в коледжі.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять