(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ГЕНІЙ СУЧАСНОСТІ

12 травня 2016 року виповнюється 80 років видатному українському живописцю та скульптуру Івану Марчуку. Ця унікальна особистість по праву може вважатися окрасою сучасної української культури, її гордістю.

У 2007 році Іван Степанович потрапив до списку 100 найвизначніших геніїв сучасності,  який уклала британська газета The Daily Telegraph  і став єдиним українцем, представленим у цьому рейтингу. Зазначимо, Іван Марчук  – український живописець, народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка, почесний громадянин Києва та Тернополя, член «Золотої гільдії» Міжнародної академії сучасного мистецтва в Римі.

Його картини вражають мистецтвознавців Європи, Америки, Австралії. Художнику для виставок пропонують найкращі зали світу, і це все на противагу минулому гонінню та переслідуванню в Україні.

Творчий доробок художника представлений майже п’ятьма тисячами картин, постійно проводяться виставки його творчості. Живопис Марчука сьогодні є дуже популярним – його твори широко представлені як в галереях, так і в приватних колекціях.

Родом він із Тернопільщини – села Москалівка Лановецького району. У лютому цього року депутати Тернопільської облради прийняли рішення оголосити 2016-й Роком Івана Марчука .

З метою вшанування ювіляра і популяризації  творчості видатного художника в читальному залі бібліотеки розгорнута ілюстративна виставка періодичних видань, що висвітлюють як основні періоди життя і творчості, так і саму творчість геніального митця.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять