(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ

Чого б ти не навчався, ти навчаєшся для себе.
(Петроній)


  На базі коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області.
  В засіданні методоб’єднання взяло участь більше 40 викладачів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області.
  З привітальним словом звернулася до присутніх директор ВП НУБіП України, к.філол.н., доцент Пилипишин С.І. Присутні заслухали та обговорили доповідь директора на тему «Місце коледжу в сучасному освітньому просторі».
  Завідувач методичного кабінету Лещишин О.М. ознайомила присутніх з програмою «Партнерство в навчанні».
  Цікавими були доповіді викладача бухгалтерського обліку Дудки Уляни Теодозіївни «Методика викладання облікових дисциплін із використанням сучасних інформаційних та комп’ютерних технологій» та викладача інформаційних систем і технологій в обліку Штогрина Сергія Степановича «Використання електронної платформи MOODLE з метою повноцінної реалізації функцій контролю й оцінювання знань студентів».
  Після теоретичної частини учасники методоб’єднання мали змогу переглянути фрагмент бінарного практичного заняття з дисциплін «Бухгалтерський облік» та «Інформаційні системи і технології в обліку», який провели Викладачі Рудник Валентина Іванівна та Пукало Микола Іванович.
  Жіночий клуб «Галицькі панянки» запросив усіх на філіжанку гарячої кави
  На підведенні підсумків роботи Стрільчук Лариса Василівна, викладач-методист Заліщицького аграрного коледжу ім. Є.Храпливого, голова обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку відмітила високий рівень організації та проведення засідання і побажала учасникам подальших успіхів на освітянській ниві.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять