(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

День народження НУБіП України

27 травня 2016 року НУБіП України святкував свій 118 День народження. Університет завжди був і є дружною родиною, яка в часи визначних подій тримається РАЗОМ. Факультети, навчально-наукові інститути, відокремлені підрозділи – усі долучилися до святкування.
  Викладачі та студенти Бережанського агротехнічного коледжу теж завітали на урочистості з цієї нагоди. Вже другий рік поспіль студенти танцювального колективу «Насолода» мають за честь зустрічати почесних гостей хлібом-сіллю. Під ритми «Привітального» танцю Любов Зайчук (студентка групи ЕкБ-21М) урочисто вручила коровай Міністру освіти і науки України Лілії Гриневич.

   З привітальним словом звернувся до присутніх ректор університету Станіслав Ніколаєнко, а Лілія Гриневич, яка була гостею свята, зазначила, що університет входить до десятки кращих університетів України. Після прес-конференції почесні гості оглянули презентації факультетів, ННІ, відокремлених підрозділів. Наш коледж презентував величезну книгу власної історії, де міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий залишив свій перший відгук. Зацікавив гостей і «Розумний ліхтар» (керівник Б.Білик).
   А далі спортивні змагання, смачний куліш та гала-концерт XXXV фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна - 2016».
  Стомлені тривалою поїздкою та з приємними враженнями, щирими посмішками і, найголовніше, дипломом II ступеня «За дух Олімпу» ми на Бережанщині.
                                                                                                                                                      Заступник директора з виховної роботи
                                                                                                                                                      Галина Процик

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять