(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Історія становлення коледжу

1959 р.
Згідно з наказом Міністерства сільського господарства УРСР засновано Бережанський технікум сільського господарства.

1966 р.
Згідно з наказом Міністерства сільського господарства УРСР перейменовано Бережанський технікум механізації сільського господарства у Бережанський технікум механізації і електрифікації сільського господарства.

1992 р.
Спільним рішенням Міністерства освіти та Міністерства сільського господарства і продовольства України Бережанський технікум механізації і електрифікації сільського господарства реорганізовано у Бережанський агротехнічний коледж — вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації з правом підготовки молодших спеціалістів і бакалаврів.

1997 р.
Бережанський агротехнічний коледж увійшов у структуру Національного аграрного університету.

2000 р.
Згідно з наказом ректора Національного аграрного університету на базі Бережанського агротехнічного коледжу створено агротехнічний інститут. 

2001 р.
Постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня № 434 утворено агротехнічний інститут у складі Національного аграрного університету. Цього ж року проведена акредитація спеціальностей та інституту в цілому за ІІІ рівнем і ДАК видано відповідні сертифікати.

2006 р.
Інститут реорганізовано у Відокремлений структурний підрозділ НАУ «Бережанський агротехнічний інститут»

2008 р.
Інститут став Відокремленим підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України (постанова Кабінету Міністрів України № 945 від 30.10.2008 року).

2008 р.
У складі інституту почало функціонувати відділення з підготовки молодших спеціалістів .

2014 р.
Згідно з наказом ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України на базі Бережанського агротехнічного інституту створено Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж», директором коледжу призначено кандидата філологічних наук, доцента Пилипишин Світлану Ігорівну.


У коледжі є 3 відділення, на яких навчаються, враховуючи заочну форму навчання, понад 700 студентів. Функціонує 8 циклових комісій, які є центрами навчальної, методичної та виховної роботи.

Освітні програми

Edu pogram

ПЕРЕЛІК ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ЯКІ РЕАЛІЗУЮТЬСЯ У КОЛЕДЖІ

  Детальніше...


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять