(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

Міжнародний день студентів як свято встановлений 17 листопада 1946 року на Всесвітньому конгресі студентів, який відбувся в Празі, в пам’ять чеських студентів – патріотів.  Проте, традиції святкування Дня студента в Україні ще не встановились. Для когось із 2,4 мільйонів винуватців свята, День студента – це просто новий день, для когось – просто привід зустрітися з друзями і повеселитися, а для декого – день символічного об’єднання, підвищення ролі студентства в суспільному і політичному житті країни.

Звісно, це свято не пройшло повз ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж».  Із самого ранку в приміщенні коледжу звучала музика, а студенти ІІІ курсу економічного факультету роздавали усім смайлики.

Також відбувся розважальний захід для студентів навчального закладу, під час якого з привітальним словом виступили міський голова Музичка В. Я., голова Бережанської районної державної адміністрації Петровський В. М., голова районної ради Білик  В. Ф. та інші представники влади. Студенти  з піднесеним настроєм та великим задоволенням приймали участь у конкурсах.

Дудка У. Т.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять