(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ КОЛЯДИ «РАДУЙСЯ, ЗЕМЛЕ, КОЛЯДА ЙДЕ»

Усе минає, гасне і сплива, 
Лише вона над грішною землею 
Сріблиться милосердною зорею, 
Одвічна ласка Божого Різдва

07 лютого в актовому залі Бережанського агротехнічного коледжу відбувся щорічний фестиваль української коляди «Радуйся, земле, коляда йде». На святкове дійство завітали учні Бережанської ЗОШ №1 з вертепом та святковою колядою. Саме вони звеселили серця присутніх гарною колядою, наповнили веселим настроєм та очікуванням дива.

 А далі нас зустріли ведучі-посівальники Василь Лещук та Степан Жеребецький:

Ми щедро хату засіваєм,
Бо для Різдва прийшла пора!
Всім щастя-радості бажаєм,
Та світла, сонця і добра!

Щоб щедрості було багато,
Добірним сіємо зерном.
Щоб повнилася ваша хата
Любов’ю, ласкою й теплом!

Студенти та педагогічні працівники мали змогу  пригадати про усі свята, які ми відзначаємо у січні. Чарівними голосами глядачів зачаровувалистудентки Наталя Лехняк, Таня Івахів та Христина Гриник. На цьому незабутньому святі ми вкотре мали можливість переконатись, який талановитий та духовно багатий наш український народ. Спільними зусиллями, для продовження наших традицій, підготували Вертеп, вивчили колядки, підібрали та змайстрували костюми і, набравшись різдвяного настрою, вирушили ним ділитись з усіма оточуючими в залі викладачі циклової комісії спеціальних електричних дисциплін.

Єдина жінка у чоловічому колективі… Голова циклової комісії механізації сільського господарства та автомобільного транспорту Наталя Юрчишин  та її чоловіче «військо» подарували яскраве попурі з колядок. Існує повір’я, що той хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом. Отож збережімо наш скарб – наші народні звичаї та обряди, нашу щиру українську коляду, колядуючи спільно не тільки на таких святах, а й у кожній оселі.

Г. В. Процик

Заступник директора з виховної роботи

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять