(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ЛІТЕРАТУРНО-ПІЗНАВАЛЬНА ГОДИНА «ПРИЛИНЬМО ДУМКОЮ ДО ПЕРЛИН РІДНОЇ МОВИ»

23 лютого у рамках відзначення Міжнародного Дня рідної мови в літературній світлиці музею книги для студентів груп ОФП-11М і Е-41М Бережанського агротехнічного коледжу відбулася літературно-пізнавальна година «Прилиньмо думкою до перлин рідної мови».

Старший науковий співробітник музею Л. Красільнікова ознайомила присутніх із цікавими та маловідомими фактами про виникнення та заборону української мови, починаючи з 1622р. – наказом царя Михайла з подання московського патріарха Філарета спалити в державі всі примірники надрукованого в Україні «Учительського Євангелія» К. Ставровецького до 1990 року. У своєму виступі Л. Красільнікова підкреслила роль та значення багатьох видатних діячів (істориків, літераторів, мовознавців – вихідців з Бережанської гімназії), зокрема знаменитої шляхетної родини Барвінських. Тему продовжили студенти коледжу: Пилипів Аліна, Лопацька Сніжанна, Микулич Оксана, Никорчук Оля, Яцишин Ліля та Сновида Зоряна, які ознайомили присутніх з громадською та просвітницькою діяльністю братів Івана, Іполита, Осипа, Олександра та Володимира Барвінських.

Студенти переглянули відео «Вони прославили наш край. Олександр Барвінський».

Захід підготували старший науковий співробітник музею Л.Красільнікова та викладач Бережанського агротехнічного коледжу У. Бурдаш.

Голова циклової комісії спеціальних економічних дисциплін

Бурдаш У. Є.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять