(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

СЕРЕД НАЙКРАЩИХ – «ВІЗАВІ»!!!

26 квітня 2017 року Гала-концертом в Національному університеті біоресурсів і природокористування України фінішував XXXVI-й за ліком фестиваль художньої творчості «Голосіївська весна».

24 найкращих колективи, що були відзначені поважним журі за результатами «Голосіївської весни» у НУБіП України та його відокремлених підрозділах, серед них і танцювальний колектив «ВІЗАВІ» викладачів ВП НУБІП України «Бережанський агротехнічний коледж», стали учасниками цього незвичайного та мистецьки вишуканого дійства.

Виступи художніх колективів глядачами сприймались із захопленням та викликали хвилю позитивних емоцій. Та «своєрідною родзинкою концерту, - як зазначено на офіційному сайті НУБіП України, - став танець «Ой верше…» у виконанні викладачів Бережанського агротехнічного коледжу».

Серед 11 програм відокремлених підрозділів НУБіП України старання й танцювально-вокальні вміння колективу «Візаві» ВП НУБІП України «Бережанський агротехнічний коледж», яким керує Христина Антонів, відзначені Дипломом ІІІ ступеня та кубком, які отримував заступник директора коледжу Олег Калатало. 

Заступник директора з виховної роботи

Галина Процик

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять