(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ГРАФІК ЧЕРГУВАННЯ В ГОЛОВНОМУ КОРПУСІ НА І СЕМЕСТР 2018-2019 н.р.

«Затверджую»

Директор ВП НУБіП України

«Бережанський агротехнічний коледж»

С. І. Пилипишин ____________

ГРАФІК
чергування викладачів в головному корпусі
на семестр 2018 - 201н.р.
№ п/п Прізвище та ініціали Дата чергування Дата чергування

 

Лещук В.І. 12.09.2018р. 23.11.2018р.

 

Процик Г.В. 13.09.2018р. 26.11.2018р.

 

Бойко О.І. 14.09.2018р. 27.11.2018р.

 

Зборівська О.М. 17.09.2018р. 28.11.2018р.

 

Кізан Р.Я. 18.09.2018р. 29.11.2018р.

 

Ковальська Л.В. 19.09.2018р. 30.11.2018р.

 

Куца С.І. 20.09.2018р. 3.12.2018р.

 

Скасків В.Л. 21.09.2018р. 4.12.2018р.

 

П'єнтак Г.І. 24.09.2018р. 5.12.2018р.

 

Жеребецький С.В. 25.09.2018р. 6.12.2018р.

 

Фик Ж.М. 26.09.2018р. 7.12.2018р.

 

Гальчак Т.В 27.09.2018р. 10.12.2018р.

 

Матвіїв І.В. 28.09.2018р. 11.12.2018р.

 

Юдіна А.А. 1.10.2018р. 12.12.2018р.

 

Вовк Г.С. 2.10.2018р. 13.12.2018р.

 

Білан Л.В. 3.10.2018р. 14.12.2018р.

 

Михайлишин М.С. 4.10.2018р. 17.12.2018р.

 

Кізима І.В. 5.10.2018р. 18.12.2018р.

 

Лещишин О.М. 8.10.2018р. 19.12.2018р.

 

Пукало М.І. 9.10.2018р. 20.12.2018р.

 

Роман Л.Х. 10.10.2018р. 21.12.2018р.

 

Штогрин С.С. 11.10.2018р. 24.12.2018р.

 

Якимович О.М. 12.10.2018р. 25.12.2018р.

 

Брилінський С.М. 15.10.2018р. 26.12.2018р.

 

Ликтей Г.В. 16.10.2018р. 27.12.2018р.

 

Дворська Л.А. 17.10.2018р. 28.12.2018р.

 

Олійник О.М. 18.10.2018р.  

 

Сновида М.П. 19.10.2018р.  

 

Соколовська І. Я. 22.10.2018р.  

 

Семенова С.Б. 23.10.2018р.  

 

Чорна Н. З. 24.10.2018р.  

 

Чумарна Ф.П. 25.10.2018р.  

 

Андрусяк О.Б. 26.10.2018р.  

 

Бурдаш У.Є. 29.10.2018р.  

 

Дудка У.Т. 30.10.2018р.  

 

Петрів О.С. 31.10.2018р.  

 

Рудник В.І. 1.11.2018р.  

 

Тернова І.В. 2.11.2018р.  

 

Процик О.А. 5.11.2018р.  

 

Білик Б.Я. 6.11.2018р.  

 

Білик Я.В. 7.11.2018р.  

 

Дудар О.П. 8.11.2018р.  

 

Оберська Н.В. 9.11.2018р.  

 

Семенов О.О. 12.11.2018р.  

 

Щурко Б.Я 13.11.2018р.  

 

Крамар Н.П. 14.11.2018р.  

 

Кріль І.М. 15.11.2018р.  

 

Дмитрів І.В. 16.11.2018р.  

 

Стрілка Л.М. 19.11.2018р.  

 

Венгринович А.П. 20.11.2018р.  

 

Косюк М.М. 21.11.2018р.  

 

Гаховський В.Т. 22.11.2018р.  
 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ



Платформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять