(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Коли? -  10 жовтня

sviatoOseni

Чи ми ще зійдемося знову?

Чи вже навіки розійшлись?

І слово правди і любові

В степи і дебрі рознесли!

Т. Г. Шевченко "В казематі"

Цей короткий епіграф якнайяскравіше характеризує не тільки ситуацію, яка відбувається у нашій державі, але є головним акцентом вистави «Безодня» режисера Ореста Огородника, яку із великим захопленням переглянули студенти групи ЕкБ-31М у Львівському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької.

24 жовтня на базі Гусятинського коледжу відбулося обласне методобєднання  викладачів географії ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Тернопільської області, який відвідала викладач циклової комісії природничих дисциплін Дворська Л. А. . Семінар проходив під темою «Туристичні подорожі, як важливий чинник географічної освіти та національно-патріотичного виховання молоді».

27 жовтня у м. Тернопіль за проектом  Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний центр працевлаштування» та підтримки Міністерства молоді та спорту України відбулася Молодіжна ярмарка вакансій та кар’єри, яку відвідали студенти Бережанського агротехнічного коледжу.

Як у нас на Україні живуть, змагаються, веселяться, виховують дітей та дбають про своє здоров’я сучасні козаки та козачки змогли переконатися усі, хто завітав 25 жовтня в спортивний зал на однойменне спортивно-розважальне дійство, в рамках якого відбулися змагання «Козацькі забави» та «Нумо, дівчата!» (організували та провели це дійство викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін).

27 жовтня 2016 року на базі Бучацького коледжу Подільського ДАТУ відбулося обласне методоб′єднання викладачів фізики ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Наш коледж на цьому заході представляли викладачі циклової комісії  фізико – математичних дисциплін, інформатики та обчислювальної техніки Ломницька Р. Я. та Циган І. П.

У рамках проекту «На цій землі нас не здолати» 24 жовтня 2016р. в літературній світлиці музею книги відбулася історико-пізнавальна година «Стрілецька творчість» присвячена 100-річчю боїв Легіону УСС на горі Лисоня. Старший науковий співробітник музею Л. Красільнікова розповіла історію створення Легіону УСС, про діяльність Пресової Квартири та презентувала бібліографічний покажчик «Українське січове стрілецтво».

20 жовтня 2016 року на базі Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу відбулась студентська наукова конференція “М. Грушевський – видатна постать в історії України” приурочена 150-річчю від дня народження великого вченого.

На розгляд учасників конференції було представлено 36 доповідей студентів коледжів Тернопільщини, опублікованих пізніше у збірнику матеріалів конференції.

       В роботі цього форуму взяли участь і студенти нашого коледжу Гевко Олександра та Гевко Людмила зі своїми науковими керівниками Бойко О.І. та Орейдою В.М.

Шановні студенти та викладачі!

Волонтер із Бельгії буде проводити безкоштовні курси іноземної мови (англійської, німецької, французької) з 27 жовтня 2016 р. Тривалість курсів один місяць. Місце проведення - клас біля церкви Св. Трійці.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 098 988 43 88.

20 жовтня 2016 року студенти груп ЕоК-31М та Ек-21М разом з кураторами Михайлишин М.С. та Терновою І.В. відвідали музей книги.

У вівторок 18.10.2016 р. викладачем циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін Семеновим О. О. у групі Е-31М проведено відкрите лабораторне заняття з дисципліни «Електричні машини і апарати» циклу «Генератори постійного струму».

 

13.10.2016 року викладачем Процик Г. В. спільно із працівниками Бережанського музею книги проведена виховна година, присвячена Дню заснування УПА.

13.10.2016р. викладачем циклової комісії: «Спеціальних економічних дисциплін» Палінською І. З. було проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «маркетинг» на тему: «Маркетингова товарна політика».

         13 жовтня 2016 року у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» відбулася регіональна науково-пізнавальна студентська конференція «ФЕНОМЕН УКРАЇНСЬКОГО СІЧОВОГО СТРІЛЕЦТВА»

У конференції взяли участь студенти вузів Тернопільщини та учні шкіл Бережанського району. Кожен учасник мав змогу виступити з доповіддю та презентувати свої напрацювання.

Учасників конференції привітали: директор ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» Пилипишин С. І., голова обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін Смерека Л. В., заступник голови Бережанської районної ради Висоцький Р. К., методист районного методичного кабінету Бережанської районної ради, заслужений працівник освіти України Бич В. В.

12.10.2016 р. майстром виробничого навчання їзди на колісному тракторі Гуком М. Т. було проведено відкрите практичне заняття на тему: «Ознайомлення з робочим місцем тракториста, підготовка до запуску та запуск двигуна».

Заняття  майстер розпочинає з інструктажу, який розділяє на три частини:

1. Правила з охорони праці, які застосовують і яких дотримуються до початку робіт.

2. Правила і прийоми, які застосовують і яких дотримуються під час проведення вправ.

3. Правила з охорони праці, яких дотримуються при закінченні робіт

11.10.2016 р. викладачем циклової комісії: «Спеціальних електротехнічних дисциплін» Дудар О. П.  було проведене відкрите практичне заняття з дисципліни «Електропривод сільськогосподарських машин» на тему: «Розрахунок і побудова графіків механічних характеристик двигунів постійного струму паралельного збудження».

6 жовтня відбулося друге засідання педагогічної ради Бережанського агротехнічного коледжу в 2016-2017 н.р.

На порядку денному підсумки діяльності за вересень, надалі актуальне питання щодо правил прийому на навчання в коледж у 2017 році; йшлося також про атестацію викладачів і результати контрольних робіт на зріз шкільних знань серед студентів І курсу. Та особливо акцентувалася увага на результатах звіту директора С. Пилипишин на вченій раді НУБіП України.

Кажуть, що осінь – це сумно, постійно йдуть дощі, похмуро… Не вірте, друзі! Осінь по-своєму прекрасна і чарівна. Вона дарує душі щедрість, серцю - тепло від спілкування, вносить в наше життя неповторну красу!

З давніх-давен люди відмічали свято зібраного урожаю. Так, 05.10.2016 р. у Бережанському агротехнічному коледжі відбулося Свято осені, яке щорічно проводиться Студентським парламентом коледжу.

1 жовтня 2016 на площі Ринок відбулись  «І наукові пікніки у м. Бережани». До учасників, які приїхали у Бережани із різних навчальних закладів Тернопільської області, з привітальним словом звернулись координатори наукових пікніків у Тернопільській області Христина Білініська та Михайло Сиротюк, координатори в м. Бережани Алла Соколовська та Роман Перунов, заступник голови Бережанської районної адміністрації Зінчук Віктор Євгенович, начальник відділу освіти Бережанської міської ради Михальчук Галина Василівна, методист відділу освіти Бережанської районної адміністрації Бич Василь Володимирович.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять