(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

13 грудня 2018 року о 1200 год. в Бережанському агротехнічному коледжі (аудиторія №303) відбудеться відкритий виховний захід на тему: «Права та обов’язки дитини» за участю працівників служб у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді; ювенальної превенції Бережанського відділу поліції Головного Управління Національної поліції.

Викладач Юдіна А.А.

ПРО РОБОТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

29 грудня відбулося останнє в 2016 році засідання педагогічної ради коледжу.

Вогонь любові, вогонь добра,

Неси у світлі ліхтаря.

Хай знає кожен Божий дім -

Ми понесем вогонь, даруючи любов

Усім.

26 грудня 2016 року в ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» завітали пластуни з Вифлеємським Вогнем Миру. Цей вогник кожного року, напередодні Різдва запалюють у місті Вифлеємі. І вже потім скаути передають його з рук в руки. Вони підтримують цю ініціативу більше 20 років.

Хай Миколай у вишиванці розбудить

подарунком вранці

І принесе у Твою хату добробут,

радості багато.

Розбудить приспані надії, зернятко

щастя хай посіє.

Зігріє гумором, любов’ю, і принесе

Тобі здоров’я!

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори було і залишається свято Миколая. Існує повір'я, якщо в переддень чарівного свята загадати заповітне бажання, то Святий Миколай його обов'язково виконає. Чудеса іноді не вимагають обґрунтувань, в них просто потрібно вірити.

Ювілеї, як відомо, відзначаються по-різному. Можна влаштовувати паради і бенкети, запускати феєрверки, а можна у теплому дружньому колі згадати, як усе починалося, поділитися всім добрим і хорошим, помріяти про майбутнє і просто порадіти тому, що є.

15 грудня 2016 року у групі М-22М викладачем вищої категорії Вовк Г. С. було проведено відкрите заняття з математики на тему: " Знаходження інтегралів".

Чорнобиля гіркий полин

На серці ліг незримно й тяжко.

І пливе над землею дзвін

І з тихим стогоном протяжно

14 грудня 2016 року в групах Сп-11М, Ео-21М, Ео-31М була проведена виховна година до дня вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС на тему «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…» викладачем Чорною Н. З.

грудня 2016 року викладачем Процик О. А. було проведено пізнавальний  захід  «Частування в інтелект-кафе  «Економіст»», активну участь в якому взяли студенти групи ЕкБ-31М.

8 грудня відбулося чергове засідання педагогічної ради Бережанського агротехнічного коледжу.

Директор розпочала з приємної новини: успішно відбулося ліцензування усіх 14 робітничих професій. Світлана Ігорівна висловила великі сподівання щодо розвитку практичної бази коледжу з урахуванням можливостей нових напрямків діяльності. Далі на порядку денному підсумки діяльності за попередній місяць. Доповідач, відзначивши насиченість і різноплановість проведених заходів у листопаді, проаналізувала окремо День відкритих дверей, насичений тиждень права й традиційні українські вечорниці. Згадуючи День студента, директор висловила побажання тіснішої співпраці адміністрації зі  студентськими парламентом і профспілкою, про необхідність спільних зустрічей щомісяця.

Знатне панство завітало, вишиванки повбирали.

Тут і бойки, і гуцули, всі про здибанку ту чули.

І сьогодні в цій світлиці всі зібрались на вечорниці.

7 грудня 2016 року відбулося чергове святкування Українських вечорниць в агротехнічному коледжі. Захід провели у ресторані «Галичанка», де зібралося чимало гостей.

Упродовж багатьох віків людина вважала себе «вінцем природи» і робила з нею все, що заманеться. Аж поки над нашою планетою не нависла примара глобальної екологічної катастрофи. Тепер ми схаменулися і хочемо повернутися назад, до рівноправних стосунків із флорою та фауною. Але позбутися давніх звичок не так просто. Вихід один — виховувати нові екологічно свідомі покоління.

8 грудня проведено Економічний КВК. За перемогу змагалися дві команди – команда групи Ек-31М «Бізнесмени» та команда групи Б-31 М «Лідери».

6 грудня 2016 року викладачем Юдіною А.А. проведено з студентами груп Б-21М, Е-21М, А-31М відкритий виховний захід на тему: «Права та обов’язки дитини».

У рамках відзначення Дня української писемності та мови 7 грудня в музеї книги відбулася відкрита тематична історико-пізнавальна година «Писемність та книгодрукування: історія та сучасність».

В рамках тижня циклової комісії спеціальних економічних дисциплін 06 грудня Бурдаш У.Є. було проведено олімпіаду із базових економічних дисциплін між студентами групи ЕкБ-31М.

«У нашій пам’яті вони назавжди залишились»

День збройних сил України -    

Мужності й геройства свято.    

І ми вклоняємося тим,              

Хто літ тому назад багато        

І тим, хто нині з автоматом      

Наш спокій береже і захищає, 

Всю нашу велику родину,         

Рідну землю свою - Україну.    

6 грудня 2016 року була проведена виховна година присвячена Дню Збройних сил України, викладачами Михайлишин М.С. та Терновою І.В., яка мала за мету сприяти згуртуванню молодого покоління, вихованню патріотичних почуттів до рідної землі, розвитку розумових і фізичних здібностей, формуванню у молодого покоління національно-патріотичного усвідомлення, духовної єдності поколінь, відданості в служінні Батьківщині, пропаганді серед студентів духу патріотизму та поваги до свого війська.

09.11.1976 – створено Українську громадську групу сприяння виконанню Гельсінських угод

Колишні політв'язні, депутати Верховної Ради, у день прийняття Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 р.

Економічна наука має справу з фундаментальними проблемами
життя суспільства;
вона стосується усіх і належить усім.

Лудвіг фон Мізес

     Пожвавлений інтерес до економічних знань, динамічний розвиток системи професійної підготовки економістів та бухгалтерів, оновлення змісту масової економічної освіти – одна з суттєвих прикмет вищої і середньої школи сьогодення, що потребує високої інтелектуальної мобільності.

«Хто володіє інформацією, той володіє світом»

У. Черчіль

2 грудня 2016 року викладачем Вовк Г. С. була проведена інтелектуально-пізнавальна гра "Найрозумніші" між групами ОФП-11М і М-11М. Даний захід складався з двох турів, а кожен тур із чотирьох рубрик.

ВІЛ та СНІД… Сьогодні нам часто зустрічаються ціслова на плакатах, у газетах та журналах, їх чуємо по телевізору, радіо і  просто від людей. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу він несе людям. Найчастіше ми думаємо – «мене це не стосується», «зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає, де чекає нас біда. СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ столітті і увійшло у ХХІ ст.. У всьому світі проводяться наукові роботи зі створення вакцини та ліків проти – інфекції, але на сьогодні СНІД не лікується. Єдиним методом боротьби із хворобою залишається попередження передачі вірусу.

Постать М. Шашкевича та його значення у відродженні рідної мови, культури на західноукраїнських землях зацікавила викладачів «Бережанського агротехнічного коледжу», тому 30.11.2016 року разом із Міським музеєм книги була проведена науково-практична конференція на тему: «Маркіян Шашкевич – будитель національного духу Галичини».

Дошка оголошень

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять