(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

2016 04 28 104211

   У Бережанах відбулись громадська хода та покладання квітів, приурочені до 30-х роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Студенти та адміністрація коледжу прийшли вшанувати загиблих ліквідаторів.
   Під час мирного мітингу біля пам'ятника слово надали очільникам міста, а також самим ліквідаторам.
   Учасники катастрофи на ЧАЕС у своїх виступах наголошували на тому, що біль Чорнобиля незабутній і держава мала би більше уваги приділяти проблемам чорнобильців, особливо у медичному забезпечені тих, хто через отримане опромінення сьогодні не може пересуватись і змушений постійно перебувати на лікуванні та оздоровленні.
  "Пройшло 30 років, а ще й сьогодні Чорнобиль є раною, що кропоче і не гоїться. Шановні мої чорнобильці, я з вдячністю схиляю свою голову перед вашою мужністю і героїзмом, перед світлою пам'яттю загиблих. Дорога наша владо, пам'ятайте, що нашому подвигу по ліквідації немає строку давності, він вимагає пам'яті і поваги, а не забуття", - звернувся голова районної спілки «Чорнобиль» Адамів С.С.
  Першими покласти квіти до пам'ятника жертвам Чорнобиля надали ліквідаторам. Лише після цього квіти понесли посадовці, студенти, учні шкіл. Священики провели громадську панахиду за померлими ліквідаторами.

 

22 квітня в Національному університеті «Острозька академія» відбулась IX Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії 2016». Метою якої є підвищення інтересу студентської молоді до Біблії; виховання духовно багатої, національно свідомої особистості; залучення студентства до вивчення курсів духовно – морального спрямування; інформування педагогічної громадськості, батьків про предмети духовно – морального спрямування.

 

На олімпіаді були присутні представники з 13 областей України.

 

Вперше участь в олімпіаді брали студенти нашого навчального закладу: Денега Христина та Івахів Олена. Керівник, викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін Зайчук В.М.

 

Наші студенти достойно представили презентації та актуально розкрили тему олімпіади: «Більшої любові ніхто не має за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх» (Ів. 15:13). Згадавши Біблійні історії самопожертви та сучасних патріотів, які віддають своє життя за встановлення української державності (тобто за друзів своїх).

 

За підсумками IX Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії 2016» Денега Христина нагороджена грамотою за креативність у представленні теми презентації, Івахів Олена нагороджена грамотою за презентацію власної активної громадської діяльності.

 

Щиро вітаємо учасників олімпіади і бажаємо їм подальших успіхів!

 

  У життя багатьох з нас врізалося грізне слово “Чорнобиль”. Цей день пам'’яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції.
  Ті, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на атомний станції, ніколи не забудуть тих страшних, напружених і дуже складних днів у своїй долі. Наче було це вчора, а минуло вже 30 років.... Пам'’ять змушує згадати навіть найменші дрібниці, кожен крок, зроблений в оперативно-режимній зоні.
  Доторкнутися до сторінок Чорнобильської трагедії мали змогу студенти, присутні на годині-реквіємі «Чорнобиль: гірка зірка – Полин», що відбулася 25 квітня в читальному залі бібліотеки. На виховний захід був запрошений Мітюра Станіслав Григорович – ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС. На час аварії він займав посаду начальника відділення пожежної охорони м.Бережани.
  Станіслав Григорович поділився спогадами про події 30-річної історії ліквідаторів на ЧАЕС, про важкі часи 1986 року, коли пожежним, військовим, медикам довелось разом своєю працею, своїм подвигом, ціною втрати здоров’я та життя зупинити розповсюдження аварії, локалізувати зруйнований реактор, про свій власний трудовий внесок у подолання страшного лиха.
  Як зазначив гість, сьогодні усі, кого травмував Чорнобиль, щоденно пожинають наслідки трагедії, їм потрібна особлива турбота держави та громади, дієва підтримка у боротьбі з недугами та іншими життєвими негараздами.
  Станіслав Григорович закликав молодь пам’ятати свою історію, шанувати людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям рятували нас.
  Особливу атмосферу на заході створили ведучі Жачко Оксана та Мартинюк Віталій, а також читці Ройлян Христина, Зайчук Софія, Савіцька Аня та Андрусишин Ліля – студенти гр..ЕкБ-11М, які через поетичне слово торкнулись струн цієї тяжкої трагедії.
  Вдало доповнили урок-реквієм відеоматеріали про Чорнобильську трагедію та книжкова виставка «Чорне крило Чорнобиля».

 

Ольга Михайлишин,
зав.біблотекою коледжу

 

Чи буде квітень, як завжди
Дарунком весняної здоби.
Чи власним іменем біди
Ми назвемо його Чорнобиль?

 

   Цьогоріч виповнюється 30 років з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС. Напередодні сумної річниці у Бережанському музеї книги викладачі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» Тернова Ірина, Михайлишин Маріанна, Ухман Ростислав, Лещук Василь та працівник музею Кузишин Ігор провели годину – реквієм “Чорнобиль не має минулого часу” для студентів коледжу.
  Страшна трагедія не оминула і жителів нашої області, нашого міста. Сотні добровольців цієї квітучої весни відправилися назустріч невідомій небезпеці. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя України.
Своїми спогадами про боротьбу з невидимим ворогом поділився учасник ліквідації наслідків аварії Адамів Степан Станіславович.
  Уже давно віддзвеніли Чорнобильські дзвони, а ми пам’ятаємо тих, хто пішов у вогонь. Імена цих мужніх героїв, які виявили жертовність і високий патріотизм та ціною власного життя зупинили цю катастрофу, пам’ятає уся Україна.

 

Голова циклової комісії
гуманітарних дисциплін
П’єнтак Г.І.

  Кожен громадянин України має право на вибір професії, рід занять і роботи. Проте це право, як показує практика, інколи дуже важко реалізувати - не вистачає знань про самі професії, тих вимог, які вони пред'являють до особистості працюючого, і умінь оцінити власні здібності, виявити свої інтереси та схильності.
Вибір майбутньої професії - це не миттєвий акт, а процес, що складається з низки етапів, тривалість якого залежить від зовнішніх умов та індивідуальних особливостей суб'єкта вибору роду майбутніх занять. З огляду на це, вибір професії – це відповідальний крок, який випускники зможуть зробити на підставі інформації про наш навчальний заклад, яка може бути отримана з різноманітних джерел – з інформації у друкованих виданнях, з відгуків та розповідей випускників та студентів нашого коледжу, з даних, що містяться у мережі Інтернет, а також від керівників, викладачів та працівників Бережанського агротехнічного коледжу які активно проводять профорієнтацію.
 

   Але, як говориться, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому сьогоднішній захід, проведений в стінах нашого коледжу – День відкритих дверей – був покликаний надати якнайповнішу інформацію про Бережанський агротехнічний коледж – про професії, умови вступу, студентський побут та дозвілля, а також дав можливість кожному абітурієнту особисто відчути атмосферу, яка панує у майбутньому «Альма матер», та на власні очі переконатись у правильності вибору навчального закладу та майбутнього роду занять.
 

   Захід розпочався із діалогу ведучих, які привітно та життєрадісно привітали усіх присутніх та у невимушеній формі не просто розповіли про переваги коледжу, а і навели конкретні факти та приклади, що також було підтверджено і у відеоролику про наш навчальний заклад. Потім ведучі передали слово директору коледжу, яка гостинно привітала гостей і усіх присутніх і презентувала перед аудиторією наш навчальний заклад. Звернення директора до абітурієнтів стало ключовим моментом Дня відкритих дверей, оскільки присутні мали можливість отримати цікаву інформацію про переваги, плюси та особливості нашого закладу, і, сподіваємось, що слово директора щодо вибору професій, які можна здобути у коледжі, і те, що якісна освіта – це надійний вклад у майбутнє, стане дороговказом для наших абітурієнтів.
 

   Під час виступу відповідального секретаря приймальної комісії присутні мали можливість ознайомитись із формами навчання у нашому коледжі, проведення вступних іспитів, інформацією про спеціальності, терміни навчання, робітничі професії, курсову підготовку, документи, які повинні подати бажаючі вступити на навчання до Бережанського агротехнічного коледжу, а також про пільги для студентів та багато іншого.
  Викладачами циклової комісії природничих дисциплін було проведено інформаційно-просвітницьку бесіду «Дзвони Чорнобиля нагадують», яка пов’язана із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.
  Колектив Бережанського агротехнічного коледжу висловлює щиру подяку всім абітурієнтам, їх батькам та усім гостям, які приїхали до нас із різних населених пунктів, виявили щире зацікавлення та взяли участь у Дні відкритих дверей.
  Бажаємо, щоб вибір навчального закладу був правильним і навчання у нашому коледжі було не тільки цікавим і якісним, а й приносило успіх у навчанні та задоволення від студентського життя, міцні фундаментальні знання, практичні навики і духовний розвиток. Усім цим вимогам відповідає ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж», який гостинно відчиняє двері перед вами – абітурієнтами, які поповнять ряди студентів, готових вчитись, отримувати професію та працювати в ім’я майбутнього добробуту України.

 

Провідний фахівець з профорієнтаційної роботи
Г.Ю.Ухман

 

 

DSCN0622.jpg  DSCN0619.jpg 

Знання з хімічних наук знадобляться майбутнім спеціалістам як у трудовій діяльності так і в повсякденному житті .Зараз весь світ усвідомлює , що виживання людства дуже залежить від стану навколишнього середовища. До тривожного екологічного стану призвело незнання людьми основних закономірностей хімії, її практичних досягнень. Адже ці знання необхідні для людини будь-якої професії, оскільки обов’язок кожного з нас – сприяти розвитку і збереженню цивілізації на нашій планеті.
Тому в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін відбулася олімпіада з хімії між студентами I курсів. Перше місце - студентка ЕкБ -11М - Костишин Ліля , друге – студент Е-11М – Качерай Василь, третє – Драгун Адріана – студентка Сп-11М.

18-22 квітня 2016 р. в ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» проходив тиждень циклової комісії «Зелене будівництво та садово-паркове господарство».
У рамках тижня викладач Чумарна Ф.П. провела відкриту виховну годину «Невідомі факти про відомих людей». Гостею студентської аудиторії була відома письменниця, член Національної спілки письменників України, дослідниця української звичаєвої культури, педагог – новатор, засновниця першої в Україні авторської українознавчої школи, автор понад 60 наукових та літературних видань Марія Чумарна. На зустрічі поетеса на матеріалах притч із власних книг «Феномен мудрості» та «Камінь навернення» наголосила про відповідальність людини за свої вчинки та чистоту мови, прочитала вірші про рідний край та розкрила цікаві сторінки української звичаєвої культури. На завершення продемонструвала відеофільм про трипільську культуру із авторської програми Марії Чумарної «Феномен України».
Викладачами Лазар Г.П. та Чорною Н.З. було проведено олімпіаду з біології серед студентів першого курсу. Переможцями стали:
Стебелецький Мирослав, студент групи Сп-11М - І місце,
Зайчук Софія, студентка групи ЕкБ-11М – ІІ місце,
Гевко Людмила, студентка групи ЕкБ - 11М-ІІІ місце.
Студенти груп Сп-11М, Сп-21М та Сп-31М побували на зустрічі з любителем-аматором Тихим О.М., який у домашніх умовах уже протягом двох десятків років вирощує лимони, мандарини, гранати, банани, інжир, ананаси, апельсини та іншу екзотику. Цей захід «Перспективи моєї професії» організував викладач Брилінський С.М. Слухачі дізналися багато цікавого про вирощування і догляд за екзотичними культурами. Пан Олег поділився своїми секретами, як він бореться із шкідниками та хворобами своїх саджанців. Він не використовує жодних хімікатів: якщо деревця «за атакувала» щитівка чи павутинний кліщ, обприскує їх настоєм часнику. Тихий О. продемонстрував результати своєї праці, а саме: сажанці лимонника, гранатового дерева, інжиру та інші.
Викладачі Брилінський С.М. та Лазар Г.П. провели виховну годину для студентів груп Сп-11М, Сп-21М та Сп-31М «Філософія садів і парків». Студенти підготували цікаві та змістовні презентації, в яких зроблений детальний аналіз садово-паркового мистецтва України, Японії, Франції, Англії, Греції, Давнього Риму й раннього Середньовіччя.
Протягом цього тижня проводилась виставка на кращу студентську роботу з ландшафтної архітектури та ландшафтного дизайну.
Студенти та викладачі проводили благоустрій та озеленення території навчального закладу.
Цей тиждень став напрочуд насиченим та результативним для студентів, адже вони мали змогу продемонструвати свої знання і вміння.

 

З метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору,громадська організація «Let’s do it, Ukraine»спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» за підтримки громадських організацій проводить щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій- «Зробимо Україну чистою разом!»,яка відбудеться по всій території України.
Студенти груп Ео-41м і Ео-31м також вирішили приєднатися до акції і прибрати одне з місць громадського відпочинку, а саме урочище Рурисько.
Ми віримо, що прибравши сміття на природі принаймні один раз, людина стає більш відповідальною у питаннях поводження з відходами і спонукатиме до цього інших.

 

Викладачі циклової комісії 

природничих дисциплін

Дворська Л.А., Соколовська І.Я

 

  Педагогічна діяльність потребує від фахівця постійного вдосконалення професійної майстерності. Одним із засобів, що мотивує педагогічних працівників до професійного зростання, є атестація.
   19 квітня 2016 р. на базі Заліщицького агротехнічного коледжу імені Є.Храпливого відбулася атестація педагогічних працівників відокремлених підрозділів НУБіП України. Наш заклад представляли директор Пилипишин С.І., методист навчально-методичної лабораторії Дмитрів І.В. та вісім викладачів.
   Атестація проходила в очно-заочній формі з чітким додержання регламенту проведення атестації. Головуючий, проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша та атестаційна комісія МОН України, до складу якої входили працівники Міністерства та НУБіП України, постійно при обговоренні професійної діяльності педагогічних працівників наголошували на необхідності викладачам йти в ногу з сучасними реаліями, удосконалювати свій професійний рівень шляхом самоосвіти, ніколи не зупинятись на досягнутому.
  Слід відмітити відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення атестаційної комісії до педагогічних працівників, які атестувалися; повноту, об’єктивність та системність наданої характеристики педагогічної діяльності в міжатестаційний період.
  За результатами атестації викладачам Білику Б.Я., Бурдаш У.Є., Кізимі І.В., Лещуку В.І., Ломницькій Р.Я., Рудник В.І. присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Викладачі Синовець М.С та Чумарна Ф.П. підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та їм присвоєно педагогічне звання «викладач-методист».

 

Дмитрів І.В.,
методист навчально-методичної лабораторії

   Господарська діяльність людського суспільства, що посилюється з кожним роком, різко негативно впливає на гідросферу нашої пла¬нети. Цей негативний вплив проявляється у вигляді виснаження ненормованими водовідборами джерел водопостачання; порушен¬ня гідрологічного та гідрогеологічного режимів на значних тери¬торіях; забруднення і засмічення поверхневих та підземних вод.
   Розвиток людської цивілізації потребує все більшої й більшої кількості прісної води. У містах та інших населених пунктах залеж¬но від ступеня благоустрою добові витрати води на побутові по¬треби досягають від 125 до 400 л на одну особу. Крім того, внаслідок неякісної водогінної системи губиться на шляху від водозаборів до споживачів величезна кіль-кість води.
   Тому, викладачами циклової комісії природничих дисциплін Дворською Л.А і Соколовською І.Я. було проведене відкрите бінарне заняття з предметів: «Охорона навколишнього середовища» та «Методи вимірювання параметрів навколишнього середовища» в групах Ео-41м і Ео-31м на тему: «Охорона і раціональне використання водних ресурсів та методи контролю за їх станом та якістю». Студенти виступали з цікавими і змістовними доповідями про екологічний стан водних ресурсів України та Світу, антропогенний вплив на них, охарактеризували показники якості води та методи контролю за ними. Для того, щоб дізнатися громадську думку населення про екологічний стан та якість водних об‘єктів міста Бережани, студентами було проведено соціологічне опитування, результати якого були проаналізовані на відкритому заннятті. Крім того, всім присутнім на занятті також було запропоновано взяти участь в анкетуванні.

 

Викладачі циклової комісії
природничих дисциплін
Дворська Л.А., Соколовська І.Я.

 

   20 квітня 2016 року на базі Чортківського коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ відбулося засідання методичного об’єднання викладачів фізичного виховання вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Тернопільської області.
   Засідання розпочалося з привітального слова директора коледжу Жовковської Т.Т.
   В рамках методичного об’єднання учасники прослухали доповідь голови методичного об’єднання викладачів фізичного виховання навчальних закладів І-ІІ р.а. Тернопільської обл. Лаби З.Є. Викладач фізичного виховання Гіріч О.Р. презентувала відкрите заняття з фізичного виховання на тему: «Комбіновані естафети: чітко, корисно, енергійно, прудко».
   Дане методичне об’єднання було присвячене пам’яті героя АТО Романа Ільяшенка, 23-річного чинного володаря Кубка України з фрі-файту, Майстра спорту України, Бійця спортивного клубу «Характерник» (м. Тернопіль). «Спортивний герой» (посмертно) в обласній програмі «Герої спортивного року Тернопільщини - 2014», котрий загинув 30 серпня 2014 року при виході колони військ з-під Іловайська (Донецька область).

 

Учасник методоб’єднання,
викладач фізичного виховання
Чвартацький Т.Р.

  Цей рік Українська Греко-Католицька Церква визнала роком вшанування трагічних подій Львівського псевдособору, який відбувся 8-10 березня 1946 р. На ньому були спроби зруйнувати Греко-Католицьку Церкву, що змушена була перейти у підпілля. Вже підпільна Церква зазнала страшних репресій і знущань в особі, як її провідників так і пересічних вірних, бо не один із них побував на допитах в НКВС чи в тюремних камерах.
   Прагнучи донести правду про події собору 8–10 березня 1946 р., бібліотекою коледжу 20 травня 2016 року в читальному залі організовано тематичну зустріч «Нескорена Церква».
  З тематичною презентацією та розповіддю про передумови, перебіг і наслідки Львівського псевдособору виступила викладач історії Віра Михайлівна Орейда.
  Про те, як сумнозвісні події березня 1946 року позначився на долі греко-католицьких священиків та їх родин, про збереження католицької віри за часів переслідування комуністичним режимом, розповів гість зустрічі - отець Василь Онищук (Церква Пресвятої Трійці УГКЦ м.Бережани). Велику зацікавленість у присутніх викликали автобіографічні спогади о.Василя про ті непрості часи.
  Вдало доповнили тематичний захід демонстрація відеофільму «Псевдособор і ліквідація УГКЦ» та підготовлена працівниками читального залу виставка періодичних видань «Вічно живе слово Патріарха» , яка знайомить відвідувачів з життям вірного сина і проповідника Греко-Католицької Церкви Йосифа Сліпого.

 

Завідувач бібліотеки
Ольга Михайлишин.

 

  Екологічна проблема – засміченості довкілля, дуже актуальна на сьогодні.. Страждає від цього й наша країна. За статистикою Україна посідає перше місце в Європі за кількістю відходів на душу населення…
  Тверді побутові відходи (ТПВ) — це відходи, які утворюються в процесі життя та діяльності людини і накопичуються у житлових будинках, громадських, навчальних, лікувальних, торговельних та інших закладах. За більш відомою та вживаною в побуті класифікацією ТПВ можна назвати відходами споживання, тобто відходи, що утворюються як безпосередньо в домашніх господарствах, так і в комунальній сфері в цілому.       Проблема поводження з твердими побутовими відходами існує тисячі років з моменту виникнення людської цивілізації. Але в останні десятиріччя ця проблема набула великої загостреності у зв’язку з появою нових матеріалів та речей в життєвому обігу людей.
Проблема із сміттям зараз дуже хвилює бережанців. Вони скаржаться на купи сміття, що неприємно пахне і розноситься вітром по околицях. Люди змушені викидати полієтиленові пакети просто на узбіччя дороги.
  Тому, 20 квітня 2016 року, одним із заходів тижня циклової комісії природничих дисциплін, викладачем Дворською Л.А. була проведена відкрита виховна година на тему «Тверді побутові відходи та їх утилізація», для студентів групи Ео-41М, Ео-31М, Ео-11М.
  На захід був запрошений перший заступник голови районної державної адміністрації Валов Олег Володимирович, який проаналізував роботу компанії «Екоінвест», що займається вивозом сміття в місті сьогодні. Відтак, за словами Валова О.В., сміття, як вторинну сировину, потрібно переробляти в товар. Тому вирішити цю складну проблему на сьогодні можна виділивши територію для сміттєсортувальної лінії.
   Студенти групи Ео -41М підготували цікаві змістовні презентації, в яких зроблений детальний аналіз проблеми утилізації твердих побутових відходів.

 

Голова циклової комісії
природничих дисциплін
Дворська Л.А.

 

20.04.2016р. відбулася зустріч студентів коледжу із представниками обласного та районного військових комісаріатів на тему: «Служба за контрактом»

Вимоги до прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;

військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років.

   Далеко не усім відомо, що географія безпосередньо впливала на становлення еволюційного вчення природничих наук, що такі поняття як «космос», «сфера життя», «сфера розуму», «географічне середовище», прийшли у сучасну науку з географії.

 

   Географія важлива не лише як пізнавальна наука, але й як теоретико-практична, здатна до конструктивних рішень сфера знань.

 

   Саме тому головне завдання цієї науки на сучасному етапі - не тільки усвідомлювати глибокі зв'язки між природними явищами і суспільними процесами, але й навчитися їх передбачати.

 

   18 квітня викладачем циклової комісії «Природничих дисциплін» Дворською Л.А. було проведено олімпіаду з географії серед студентів другого курсу.

 

Вітаємо переможців олімпіади з географії!


I місце – ст. групи ЕкБ-21М , Жеребецького Тараса.
II місце – ст. групи ЕкБ-21М ,Зайчук Любу.
III місце – ст. групи ЕоК-21М , Дадерко Оксану.

 

Бажаємо успіхів у подальшому вивченні географії.

 

  12 квітня 2016 року в ДУ НМЦ інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта» відбувся педагогічний семінар на тему «Інноваційна діяльність педагога – ознака сучасності освіти» в якому брали участь викладач циклової комісії «Механізації сільського господарства та автомобільного транспорту» Леськів М.С. та викладач циклової комісії «Спеціальних електротехнічних дисциплін» Лукашевич І.М.
  Із вступним словом перед учасниками семінару виступив заступник директора НМЦ «Агроосвіта» Хоменко Микола Павлович.
  Серед питань що були висвітлені на семінарі: «Інноваційний потенціал педагога:формування, реалізація в умовах закладу», «Цифрова педагогіка – педагогіка формування творчої особистості студентів засобами інноваційних інформаційно- комунікаційних технологій», «Хмарні технології в інтегрованому навчанні», «Знання та використання англійської мови в навчальному процесі» та «Методичне забезпечення дисциплін спеціальностей «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» та «Монтаж, обслуговування і ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі»».

 

   З 11 по 15 квітня 2016 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України проходив навчально-тематичний тренінг «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах України». Проект організовано Агенцією ООН з питань промислового розвитку (UNIDO) за сприяння Глобального Екологічного Фонду (GEF). Підвищення кваліфікації в рамках проекту проходив викладач циклової комісії «Спеціальних електротехнічних дисциплін» Лукашевич І. М.
   В ході навчання викладачами НУБіП України, КПІ та інших провідних ВНЗ було висвітлено питання потенціалу розвитку нетрадиційних і відновлюваних джерел енергії, використання сонячних і вітрових теплових та електричних систем, впровадження енергетичного менеджменту та аудиту, використання біоенергетичних систем в аграрному виробництві, основи виробництва дизельного біопалива, біоетанолу та біогазу, впровадження стандарту ISO 50001 в Україні та основні принципи державної політики у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики.
   За результатами навчання і виконаної випускної роботи на задану тему учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації та свідоцтва про участь в проекті. Свідоцтва вручав заступник директора ННІ післядипломної освіти НУБіП України Пабат Віктор Олексійович а сертифікати – Національний координатор UNIDO Кирильчук Ігор Григорович

 

   12 квітня 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області на базі Гусятинського коледжу Тернопільського національного університету ім. Івана Пулюя. Представниками нашого коледжу були переможці І етапу олімпіади з математики та вищої математики Гевко Людмила і Скригунець Юрій.
   

   Викладачі циклової комісії фізико-математичних дисциплін, інформатики та обчислювальної техніки Білан Л.В. та Роман Л.Х. відвідали методичне об’єднання викладачів математики ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

 

   З вітальним словом виступив директор Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя к. ф.-м. н. Зеленський К.В. та голова методоб’єднання Стельмащук Л.В.

 

   Студентка групи ЕкБ -11м Гевко Людмила посіла почесне ІІ місце на олімпіаді з математики та нагороджена дипломом ІІ ступеня.

 

Вітаємо переможницю!!! Бажаємо успіхів у подальшому вивченні математичних наук!!!

 

Наш фестиваль пісенний цвіт
Єднає співом наші душі,
Летять, летять в широкий світ
Його мелодії співучі.


12 квітня у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» відбувся XXXV Міжнародний фестиваль художньої творчості «Голосіївська весна - 2016» за участю колективів художньої самодіяльності.

 У підготовці та проведенні фестивалю активну участь брав весь педагогічний склад коледжу на чолі із директором Світланою Ігорівною Пилипишин. Серед учасників фестивалю – викладачі та студенти і кожен хоче продемонструвати свої навички та вміння.

 Гучно загриміли фанфари, яскраво загорілося світло і на сцені танцювальний колектив «Насолода» із запальним привітальним танцем.

 Ведучі свята Любов Зайчук та Віталій Мартинюк розпочали свято словами привітання та запросили до слова директора, яка побажала усім гарного настрою, незабутніх вражень та оголосила склад журі.

 Своїми ніжними голосами зачаровували усіх присутніх Софія Зайчук, Оля Букавин та Христина Гриник. Зал зустрічав оплесками кожен виступ. Родзинкою свята став виступ гурту «Візаві», а їхній танець “Танго пристрасті” викликав шквал овацій.

 Зі сльозами на очах слухали присутні пісню «Заспіваймо пісню про Україну» у виконанні вокального ансамблю «Бережанка» та інструментальний твір «Брати» у виконанні Іванни Матвіїв. А оригінальний стиль, щирість інтонації, дивовижна образність поезії Наталії Юрчишин перенесли нас у світ, де панує мир, злагода і кохання.

 Традиційно у святі взяв участь студентський аматорський хор, який виконав пісню «Ой устану ранесенько». Таня Івахів завершила концерт виконанням патріотичної пісні «Вольная воля» .

 Свято завершилося….. Та приємні враження і яскраві спогади у глядачів залишаться ще надовго.

 

Заступник директора з виховної роботи

Галина Процик

 

Дошка оголошень

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять