(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

 27 червня 2019 року о 13:00 год.  в аудиторії 18 Л

ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

Порядок денний:

1. Про підсумки діяльності за місяць та поточні завдання коледжу (доповідач – С.І. Пилипишин).

2. Про діяльність курсів з робітничих спеціальностей у коледжі (доповідач – О.Б. Андрусяк).

3. Про закінчення 2018-2019 н.р. та готовність до 2019-2020 н.р. (співдоповідачі: О.В. Калатало, О.І. Бойко).

4. Затвердження результатів рейтингу циклових комісій та кожного ПП за 2018-2019 н.р. педагогічною радою коледжу (доповідач – О.В. Калатало).

5. Різне.

Присутність усіх членів педради обов’язкова.

ЗАПРОШУЄМО ВАС НА ВИПУСКНИЙ ВЕЧІРogoloshennya

 

 

спеціальних електротехнічних дисциплінTYZDENCKELEKT

З 21по 23 червня 2016 року відбувся захист дипломних проектів студентами спеціальності "Обслуговування компютерних систем і мереж". Слід відзначити проекти, які студенти виконували спеціально на замовлення і які вже успішно працюють. Одним з таких проектів є сайт коледжу розроблений Олександром Кондюком.

Також, слід відмітити практичні проекти студентів з використанням контролера Arduino. Стенди створені на основі їх проектів, в подальшому, будуть використовуватись студентами при вивченні дисципліни "Мікропроцесорні системи".

Хороші відгуки отримав проект сайту інтернет-магазину "Все для дому" студентки Олі Букавин. Загалом усі проекти цікаві, змістовні і маємо надію, корисні.

Вітаємо усіх дипломників з успішним захистом і побажати, щоб усі їх знання і навики отримані за час навчання в коледжі приносили моральне та матеріальне задоволення в житті.

Голова циклової комісії фізико-математичних дисциплін,

інформатики та комп'ютерної техніки

О.Якимович

 

 

RzNQtISpBTc.jpgV43g_-7UkBI.jpg

23-24 червня 2016 року відбувся захист дипломних проектів студентів групи Е-41М спеціальності 5.10010102 «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі».

Особливої уваги заслуговують студенти Христинюк Володимир, Данилів Дмитро, які виготовили установки для проведення лабораторних робіт для даної спеціальності і описали їх у дипломних проектах.

Голова циклової комісії спеціальних

електротехнічних дисциплін

Надія Оберська

Все велике починається з малого: рідна хата, своє місто, чарівний куточок – рідний край. І саме про людей, які збагачують культуру, відчувають все рідне душею, серцем і передають свою любов у музиці, засвідчив мистецький вечір, що його творчим натхненником стала Ірина Драбик.

Природно, що родинні вечори (а це дійство можна назвати родинним, адже в італійському дворику о.Бернардинів зібралась «музична» родина бережанців), як правило, починаються з благословенної молитви. Саме таку благословенну «Молитву про мистецтво» як напутнє слово прочитала на початку вечора Оксана Зверховська.

А далі… була музика! Музика митців країни, про яку натякнула ведуча вечора Світлана Пилипишин, привітавшись італійською, та розповівши разом з ведучим Степаном Жеребецьким (викладачі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж») про надбання музики, живопису, архітектури Італії та зв’язків митців цієї країни з Україною.

Не залишились поза увагою організаторів вечора й успіхи студентів та викладачів ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж», учасників 35-го Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна-2016» (нагороду отримувала заступник директора коледжу з виховної роботи Галина Процик).

В подячному слові пані Ірина ДРАБИК висловила слова вдячності усім, хто долучився до організації та проведення вечора, зокрема згадавши автора сценаріюЯрославу Мазурак, спонсорів та меценатів, ведучим свята (С. Пилипишин та С. Жеребецькому) без яких це дійство не відбулося б.

А містком до наступного мистецького вечора став твір Вольфганга Амадея Моцарта у виконанні камерного оркестру Тернопільського музичного училища імені Соломії Крушельницької під керівництвом Тараса Видиша. І всім стало зрозуміло, що на нас чекає незабутня зустріч з музичним надбанням Австрії.

Викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін

С. Жеребецький

 

2016 06 24 164108  Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і 28 червня - День прийняття Конституції України.
  24 червня в читальному залі бібліотеки відбулися урочисті збори з нагоди 20-ї річниці затвердження Основного Закону нашої держави.
  Про історію прийняття та роль Конституції України у становленні української державності розказала присутнім викладач історії В. М. Орейда. В своєму виступі Віра Михайлівна підкреслила роль Основного Закону у сприянні консолідації суспільства навколо ідеї формування високого рівня правової свідомості та правової культури населення країни, виховання у громадян поважного ставлення до Основного Закону України.
  Конституція України - не лише результат довгих і складних процесів державотворення, компромісу між різними політичними силами, але й своєрідний путівник подальшого розвитку нашої держави.
  Прийняття Основного Закону держави стало продовженням багатовікових традицій українського народу, його прагнення жити в суверенній, незалежній, демократичній і правовій державі.

У Національному університеті біоресурсів і природокористування України на факультеті інформаційних технологій 21 червня 2016 р. відбувся семінар-тренінг «Освітні сервіси Microsoft для університетів».

Учасниками від нашого коледжу були: Маріанна Михайлишин, Оксана Лещишин, Сергій Штогрин.

Семінар відкрив вітальним словом проректор з навчальної та виховної роботи, академік Сергій Кваша, який підкреслив важливість встигати за розвитком сучасних інформаційних технологій в освіті, не втратити темпи четвертої інформаційної революції.

Наталія Дорош, керівник відділу Microsoft по роботі з ВНЗ України ознайомила присутніх з основним трендами, тенденціями та трансформаційними процесами в освіті. Цікавими були приклади впровадження інноваційного хмарного сервісу Office 365 для організації спільної роботи та навчання в Донецькому національному університеті в режимі онлайн вебінару. якими поділився Олег Іванович.

Декан факультету інформаційних технологій Олена Глазунова представили основні напрями співпраці НУБіП України з корпорацією Microsoft.

Заключною у першій частині семінару стала цікава доповідь Тетяни Волошиної, керівника Microsoft Imagine Academy в НУБіП України. Вона поділилася досвідом впровадження Майкрософт-академії Imagine в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

У другій частині семінару-тренінгу за темами «Office 365 & Azure» (модератор - Роман Рудюк) та «Open EX+ Microsoft Imagine Academy» (модератор – Наталія Дорош) кожен учасник практично долучився до обговореного.

Михайлишин Мар'яна Степанівна

 

 

Історія Галичини у складі СРСР – це один із найтрагічніших періодів. У червні 2016 року минає 75 років з часу розстрілів працівниками НКВС патріотично налаштованої та високоосвіченої інтелігенції, молодих просвітян, які були в’язнями Бережанської тюрми. На сьогодні відомо про понад 150 розстріляних в Бережанській в'язниці. З метою вшанування пам’яті невинно загиблих було проведено зі студентами груп Е-11М, А-11М, М-11М виховну годину «Кривавий червень 1941 року в Бережанах».

Успішне оволодіння знаннями неможливе без інтересу студентів до навчання. Актуальними та ефективними засобами для формування пізнавального інтересу до вивчення певної дисципліни є проведення позаурочних заходів, покликаних систематизувати й поглиблювати знання студентів. Однією з форм такої роботи і є олімпіада з предмета. Вона допомагає визначити рівень знань кожного студента, вміння вирішувати нестандартні та складні завдання. Олімпіада — це і змагання, і свято.

Таким невеличким святом та своєрідним підведенням підсумків отриманих знань стала олімпіада з фізики для студентів І курсу, яку провели 13.06. 2016 р. викладачі циклової комісії фізико – математичних дисциплін, інформатики та обчислювальної техніки Ухман Р. В., та Ломницька Р. Я.

9 червня працівники Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж» у складі: голова циклової комісії зеленого будівництва та садово – паркового господарства Лазар Г.П., голова циклової комісії природничих дисциплін Дворська Л.А. та викладач циклової комісії механізації сільського господарства та автомобільного транспорту Фурдей В.В. відвідали XXVIII Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2016», яка відбулася на території Національного комплексу «Експоцентр України».

Значну частину виставки займали найкращі зразки сучасної техніки: комбайни, трактори, навісне обладнання, прилади для обробки і зберігання зерна, а також будівництва агроспоруд і транспортування врожаю.

Для професіоналів «Агро-2016» - це широка можливість обміну досвідом на діловому рівні, завдяки насиченій науковій програмі: інтерактивним брифінгам, семінарам, конференціям, круглим столам.

9 червня у гр.ЕкБ-21М під керівництвом викладача Рудник В.І. відбувся конкурс «Розумники». Команди «Орбіт» і «Всезнайки» змагались у конкурсах: «Заморочки з бочки», «Хто кого», «Показуха», «Відгадай слово» та ін. Учасники гри продемонстрували вміння працювати у команді, швидкість прийняття рішення та свою ерудованість. Перемогу здобула команда «Орбіт».

Викладач Рудник В.І.

 

 45.jpg15.jpg

8червня студенти групи Ео-21М під керівництвом викладача Семенової С.Б. відвідали Галицький Національний природний парк. В найцікавіших куточках якого прокладені туристичні маршрути та еколого – пізнавальні стежки, якими пройшли практиканти та детально ознайомилися з ландшафтними комплексами, фауною і флорою, корисними копалинами нашого краю. Зокрема відвідали «Музей природи», де в мініатюрі представлені унікальні природні комплекси. Гордістю музею є відтворена у трьох діорамах лісова екосистема. Вході поїздки юні натуралісти ще раз очевидячки переконалися у тому, що нічого зайвого у живій природі немає і це треба пам’ятати. Екскурсія виявилися не лише пізнавальною, а й принесла багато задоволення всім присутнім.

  Прийшов червень, час теплого вранішнього сонця та яскравої зелені, але для нас – це напружені дні підсумків, аналізу та річного звіту, бо розпочався останній місяць 2015-2016 навчального року. А 7 червня відбулося чергове засідання педагогічної ради Бережанського агротехнічного коледжу.
  Початок засідання налаштував усіх на «урочисту ноту». Заступник директора Олег Калатало вручив Світлані Пилипишин Диплом переможця в номінації «Лідер агропромислового комплексу України – 2016» ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» за розвиток аграрної науки, розробку та вдосконалення технологій, досягнення значних показників продуктивності. «Ця нагорода від Національної академії аграрних наук України – результат роботи всього колективу», – відзначила директор коледжу й подякувала всім присутнім за плідну співпрацю впродовж року.
  Далі Світлана Пилипишин підвела підсумки роботи за останній місяць, відзначивши проведення обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку, що відбулося в наших стінах, та участь у інших обласних методичних об’єднаннях (Оксани Лещишин і Маріанни Михайлишин – для завідувачів відділень; Олега Андрусяка – з практичного навчання). Директор також відзначила участь танцювального колективу студентів та викладачів «Насолода» в гала-концерті «Голосіївська весна» в День народження НУБіП України.
  Висловила думку і з питань менш святкових, але дуже важливих: участь в міжнародній конференції та підписання багатосторонньої угоди про співпрацю з Жешувським університетом (Польща); перспективи вступної кампанії та її особливості; розширення відносин коледжу й НУБіП України в питанні ступеневої підготовки студентів та інш.
  У подальшій роботі засідання члени педради прослухали звіт про стан викладання навчальних дисциплін у відділенні економіки та прикладної екології (доповідач – Ірина Тернова); звіти про участь у семінарах, конференціях, методичних об’єднаннях та ін. (доповідачі: Ірина Тернова, Надія Оберська); доповідь про діяльності та перспективи розвитку циклової комісії природничих дисциплін згідно з програмою «Голосіївська ініціатива-2020» (доповідач – Людмила Дворська); про організацію практичного навчання студентів коледжу та його проблеми (доповідач – Олег Андрусяк). Під час обговорення питань порядку денного виступив Олег Калатало, заступник директора з навчальної роботи, який відзначив необхідність ефективнішого застосування в освітньому процесі коледжу платформи дистанційного навчання. Якість навчання та об’єктивність оцінювання – чи не найважливіші питання в роботі педагога. Лабораторія якості знань постійно й ретельно проводить їх моніторинг в Бережанському агротехнічному коледжі. З найсвіжішими даними, зокрема результатами директорських контрольних робіт і висновками від проведених відкритих занять у ІІ семестрі, виступила Олександра Бойко.
  Отож, попереду ще багато «гарячих» робочих днів, адже потрібно підготувати річний звіт та виправити усі недоліки, щоб закінчити 2015-2016 навчальний рік з високим рейтингом і позитивним настроєм.

 

Оксана Зборівська, секретар педагогічної ради коледжу.

 

 

31 травня 2016 року в Жешувському університеті (Польща) проходила ІІ Міжнародна наукова конференція «RODZINA: przemiany – wizerunek – zagrożenia – wsparcie» («СІМ’Я: перетворення – образ – загрози – підтримка»). У роботі конференції взяли участь директор коледжу Світлана Пилипишин, яка виступила з доповіддю «Соціалізуючий вплив неповної сім’ї на формування особистості», та викладач циклової комісії механізації сільського господарства та автомобільного транспорту Мирослав Яциків. Наукову спільноту секційних засідань цікавили проблеми розвитку і виховання дітей у неповних сім’ях в Україні. За статистикою неповні сім’ї у нашій державі на сьогодні складають 32,8 %. Причини цього різні: події під час Революції Гідності та в зоні антитерористичної операції, незаконнонароджуваність, розпад сім’ї через залишення родини одного з батьків, смерть одного з подружжя, ув’язнення, міграції одного з батьків через високий рівень безробіття в Україні. Діти з таких родин потребують серйозної психологічної підтримки. Саме тому сьогодні важливою в навчальних закладах є робота психологічної служби чи практичного психолога. Світлана Ігорівна поділилася досвідом роботи з такими студентами в очолюваному нею коледжі.
Також присутні ставили запитання щодо різних соціальних виплат в Україні, призначення субсидій, особливо матеріальної підтримки з боку держави родин учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції та родин, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Важливою подією для молодого коледжу стало підписання Угоди про співпрацю з відомим та високорозвиненим Жешувським університетом. Це дасть змогу колективу працівників та студентів набувати міжнародного досвіду в організації освітнього процесу, зокрема провадження наукової роботи.
Окрім плідної роботи, візити до Польщі завжди приносять безліч приємних вражень та позитивних емоцій лише від самого перебування в цій європейській країні. Залишається щиро вірити і сподіватися, що Україна, з такими її ресурсами та інтелектуальним фондом, зуміє досягти оцього бажаного для усіх нас європейського рівня, до якого так прагне і про який стільки зараз точиться розмов. Поки що лише розмов…

 

Світлана Пилипишин,
директор коледжу

 

123.jpg

Між студентами другого курсу 01 червня викладачем Бурдаш У.Є. було проведено олімпіаду із базових економічних дисциплін. Олімпіада проводилась з метою зацікавлення студентів до формування цілісного погляду на основи економіки як системи знань, приймання практичних рішень щодо ефективного застосування набутих економічних знань при виконанні своїх професійних обов’язків. Переможцями олімпіади стали студенти групи ЕкБ-21М: Боднарчук Христина, Патіота Андріана, Грушицька Світлана.
Голова циклової комісії Бурдаш У.Є.

При вивченні та пізнанні фізичних явищ важливе значення у навчальному процесі відіграє експеримент. Важливою органічною частиною начально виховного процесу, яка безпосередньо пов′язана з навчальним експериментом, дослідами є лабораторна робота. Саме тут виявляється роль фізичного експерименту як джерела знань та критерію істинності теорії. У процесі лабораторної роботи студенти набувають навичок використання приладів, лабораторного обладнання, спеціалізованого програмного забезпечення; оволодівають умінням обробки результатів експерименту та вимірювань; навичками узагальнення та систематизації явищ природи.
31 травня 2016 року викладачем циклової комісії фізико - математичних дисциплін, інформатики та обчислювальної техніки Циган І.П. було проведене відкрите лабораторне заняття на тему «Визначення прискорення вільного падіння за допомогою математичного маятника» в групі ЕкБ -11м. Присутні - викладачі, завідувачі відділень та навчально – методичної лабораторії відмітили високий рівень проведення відкритого заняття, використання інноваційних методів навчання та інформаційно – комунікативних технологій, активну роботу студентів та якісну підготовку викладача до заняття.

 

Р.Я. Ломницька
викладач циклової комісії фізико математичних дисциплін, інформатики та обчислювальної техніки

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять