(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

З 16.01.2017 року розпочалося навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж».

25-26 січня студенти спеціальності «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» успішно захистили дипломні проекти. 

Адже дипломна робота, це кваліфіковане навчально-наукове дослідження студента, яке виконується на завершальному етапі навчання у навчальному закладі. Вона має комплексний характер і пов’язана з використанням набутих студентом знань, умінь та навичок зі спеціальних дисциплін.

З 24 по 27 січня 2017 року проведено семінар «Хмарні сервіси в освіті» для педагогічних  працівників та технічного персоналу коледжу.

 

З 1 січня 2017 року Кабінетом Міністрів України внесені суттєві зміни у законодавство щодо призначення стипендій, зокрема і соціальних (Постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1045, якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів).

Студентам, які мають право на отримання соціальних стипендій потрібно терміново, НЕ ПІЗНІШЕ 1 ЛЮТОГО, подати необхідний пакет документів в деканат:

BEY 01

 

В неділю 15 січня 2017 р. о 10 годині відбудеться благодійний волейбольний турнір з метою збору коштів для лікування колишнього студента Назара Бея. Назар активно займався спортом, є переможцем різноманітних змагань з волейболу. Просимо друзів, знайомих, однокласників, любителів спорту та всіх бережанців підтримати Назара.

 

З 26.01.16 по 29.01.16 року у Бережанському агротехнічному коледжі відбувся захист дипломних проектів із спеціальності зелене будівництво та садово – паркове господарство. На захисті студентами були представлені цікаві проекти ландшафтного дизайну і реконструкції паркових зон та присадибних ділянок. Деякі з проектів профінансовані міською владою та буть втілені.

Голова циклової комісії

зеленого будівництва та садово - паркового господарства                           Лазар Г.П.

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

22 січня 2016 року до відзначення Дня соборності України викладачем

циклової комісії гуманітарних дисциплін П’єнтак Г.І. було організовано круглий

стіл «Шлях до соборності» для працівників коледжу.

о. Володимир відслужив молебень з нагоди 97-річниці проголошення Акту

Злуки.

Працівниками бібліотеки організовано виставку «Єднання націй».

Дошка оголошень

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять