(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

МАТЕМАТИЧНА ГРА З ЕЛЕМЕНТАМИ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ «БІЙ РОЗУМНИКІВ»

«У математиці своя краса, як в поезії

та музиці»

М. Є. Жуковський

«Знай та вмій швидко думати, рахувати, креслити, а якщо треба, то доводити. Математика здає свої фортеці лише сильним, сміливим та кмітливим» – саме під таким девізом у невимушеній дружній атмосфері пройшло заняття з математики у групі М-11М, яке провела викладач вищої категорії Лещишин О. М.

Мета даного заходу: показати студентам, що у світі немає місця для «негарної математики»; розвивати інтерес до математики, бажання пізнавати нове, логічне мислення, навички швидкої лічби, творчу активність; виховувати естетичні смаки, впевненість у собі, вміння швидко та правильно приймати відповідальні рішення.

У математичній грі «Бій розумників» взяло участь 8 учасників, а всі інші студенти активно вболівали за свої одногрупників і також брали участь у різноманітних конкурсах. Дане заняття складалося з 7 раундів (ОБЕРИ ЗАВДАННЯ, Бліц, ПОДОРОЖ ПРИСЛІВЯМИ, ПІДКАЗКА, Математичне намисто, ВСЕ НАВПАКИ, хитрі запитання) для учасників та 3 раундів – для вболівальників (Ланцюжок, Веселий кросворд, Відгадування).

За об’єктивністю гри спостерігали  викладачі математики Якимович О. М. та Михайлишин М.С., які допомогти виявити найкмітливіших, найрозумніших і найстаранніших студентів.

Перемогу в даному заході здобув Онишко Сергій. Друге місце отримав Бурбела Вадим. Вітаємо всіх учасників та бажаємо ніколи не розчаровуватись у житті, йти сміло до поставленої мети.

Голова циклової комісії фізико-математичних дисциплін,

інформатики та обчислювальної техніки

Якимович О. М.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять