(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ЕКСКУРСІЯ У БЕРЕЖАНСЬКИЙ РЕМ

15 березня студенти групи Е-41М разом зі своїм викладачем Біликом Б. Я. під час заняття з дисципліни «Експлуатація і ремонт електроустаткування та засобів автоматизації» на тему: «Організація раціональної експлуатації електроустаткування» відвідали з екскурсією, приуроченою тижню кар’єри, Бережанський РЕМ.

Екскурсію по виробничих об’єктах підприємства проводив старший диспетчер Мартиненко Юрій Олександрович. Він детально розповів про основні структурні підрозділи  ВАТ Тернопільобленерго, охарактеризував виробничу діяльність підприємства, а згодом, провівши інструктаж  з техніки безпеки, показав та розповів про призначення та роботу основних елементів діючої підстанції  110/35/10 кВ.

Студенти уважно слухали, ставили питання та отримували змістовні відповіді від екскурсовода. В кінці екскурсії студентів  зацікавили питання використання нетрадиційних джерел електроенергії та зелених тарифів, що дають надію та сподівання на розвиток електроенергетики та енергозбереження в державі, а також про правильний вибір професії молодими спеціалістами.

Викладач

Білик Б. Я.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять