(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

22 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

Вода, у тебе немає ні смаку,

ні кольору, ні запаху,

тебе неможливо описати,

тобою насолоджуються,

не знаючи, що ти таке насправді.

Не можна сказати,

що ти є необхідною для життя:

 ти — саме життя.

(А.Сент-Екзюпері)

22 березня 1993 року генеральною Асамблеєю ООН, був проголошений Всесвітній День води, і з тих пір ця подія відзначається щорічно.

Головне завдання цього дня, на нашу думку, -  нагадати кожному жителю планети про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі.

Тому, викладачі циклової комісії природничих дисциплін Соколовська І. Я. та Олійник О. М., відзначили цей день здійснивши разом із студентами перегляд відеофільму про особливості води та її властивості.

 

Відеофільм викликав у студентів безліч запитань. Особливо зацікавила глядачів унікальність структури води, її здатність запам’ятовувати і відображати інформацію, так звана структурна пам'ять води.

В час технічного прогресу ми, самі того не усвідомлюючи, почали сприймати питну воду як належне. Зупинімось хоча б на хвилину і замислимось, що ми можемо зробити для теперішнього і майбутнього? Чи дійсно ми віддаємо шану благу, яке дає планеті життя? Чи дбаємо про бережливе ставлення до води? Чи залишимо наступним поколінням шанс відчувати, куштувати та використовувати цілющу кришталево-чисту рідину? Адже для набуття гармонії потрібно повернутись до витоків цивілізації.

Тож давайте разомзбережемо нашу планету блакитною — з усіма її океанами, морями, річками, озерами та джерелами! Лише таким чином ми забезпечимо чисте, здорове, квітуче і натхненне майбутнє, бо де є чиста вода, там є життя!

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять