(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ВІДКРИТЕ ПРАКТИЧНЕ З ДИСЦИПЛІНИ «ДЕКОРАТИВНА ФЛОРИСТИКА»

27 квітня викладачем Чорною Н.З. було проведено відкрите практичне заняття в групі Ео-41М з дисципліни «Декоративна флористика» на тему «Техніка складання квіткових композицій різних форм зі штучного матеріалу».

Останнім часом підвищилась зацікавленість до дизайну помешкань. І, як наслідок, до флористики та фітодизайну. Сучасна флористика містить в собі аранжування живими та штучними квітами та сухими рослинами.

Мета практичного заняття – вивчити форми букетів, їх основні лінії. Навчити студентів створювати квіткові композиції з салфеток, сухих квітів, паперу. Розвивати естетичний смак, виховувати охайність, бережливе ставлення до навколишнього середовища.

У ході заняття студенти виготовляли композиції кулястої форми, квіткову композицію з цукерків у вигляді крокусів та композицію із сухих квітів.

Для кращої наочності був переглянутий відео ролик, в якому було широко показано майстер-клас по виготовленню даних композицій.

Студенти працювали активно, використовуючи штучний матеріал.

Загалом атмосфера комфортна, тому знання різних рівнів складності засвоювалися легко.

Отримані студентами знання з дисципліни «Декоративна флористика» будуть використовуватись у навчанні та в майбутній професійній діяльності.

Викладач циклової комісії природничих дисциплін

Чорна Н. З.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять