(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ВІДКРИТЕ ЛЕКЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ «ЕЛЕКТРИЧНИЙ СТРУМ В НАПІВПРОВІДНИКАХ»

Лекція - головна інформаційна магістраль у навчальному процесі, що сприяє засвоєнню системи знань із певної дисципліни, формує широкий професійний кругозір. Така форма проведення занять стимулює пізнавальну активність студентів та розвиває в них культуру наукового мислення.

10 травня 2017 року викладачем циклової комісії фізико – математичних дисциплін, інформатики та обчислювальної техніки Ухманом Р. В. було проведене відкрите лекційне заняття з фізики на тему « Електричний струм у напівпровідниках». Студенти групи К-21М мали змогу ознайомитися з особливостями проходження струму в напівпровідниках на основі зонної теорії та практичним застосуванням цього явища.

Лекція супроводжувалася цікавою та змістовною мультимедійною презентацією з динамічними моделями фізичних явищ. За допомогою веб – камери та спеціального програмного забезпечення присутні змогли побачити фізичний експеримент «Залежність опору напівпровідників від температури». Матеріал лекції має важливе значення для професійної діяльності майбутніх спеціалістів. Пізнавальним став відеоматеріал про американського вченого українського походження Ніка Голоняка, який зробив кілька важливих відкриттів у галузі напівпровідникових приладів.

Викладач циклової комісії

фізико – математичних дисциплін,

інформатики та обчислювальної техніки

Ломницька Р. Я.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять