(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ВІДКРИТЕ БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІН «КРЕСЛЕННЯ» ТА «ІНЖЕНЕРНА І КОМП’ЮТЕРНА ГРАФІКА»

18 травня 2017 р. викладачами циклової комісії «Механізації с.г. та автомобільного транспорту» Барбарич С.О. і Синовець М.С. проведено відкрите бінарне заняття в групі А-21М. Заняття було присвячене спорідненим темам з дисциплін «Креслення» та «Інженерна і комп’ютерна графіка», а саме «Схеми» та «Виконання креслення, написів і технічних умов за допомогою графічного редактора «Компас-3D».

В ході заняття групу було розділено на три ланки, які почергово виконували зображення кінематичної схеми як вручну, так і за допомогою комп’ютера.

При пояснені тем і послідовності виконання завдання викладачами використовувались плакати, моделі передач, мультипроектор. Студентам було створено шість комп’ютерних робочих місць.

Основну мету заняття – набуття практичних навичок виконання кінематичних схем, закріплення прийомів виконання креслень за допомогою графічного редактора програми «Компас-3D», було досягнуто.

В підсумковій частині заняття було відмічено роботу студентів Волкова О., Коберника А. та Завойовського В.

Так, як заняття проводилось в Міжнародний День вишиванки, викладачі і студенти підтримали це свято та вдягнули вишиванки.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять