(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ВІДКРИТЕ БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІН «ФІЗИКА» ТА «ІНФОРМАТИКА»

24 травня 2017 р. викладачами циклової комісії «Фізико-математичних дисциплін, інформатики та обчислювальної техніки» Ломницькою Р. Я. і Циган І. П. проведено відкрите бінарне заняття в групі ЕкЕо-11М на тему «Вивчення явищ геометричної та хвильової оптики з використанням засобів пошуку в мережі Internet».

 

Під час заняття, яке проходило у формі конференції, студенти представили свої міні-проекти на різні теми хвильової та геометричної оптики.  Доповіді  супроводжувались змістовними та цікавими мультимедійними презентаціями виготовленими за допомогою програми PowerPoint.

Всі студенти та викладачі, які були присутні на занятті дізнались багато нового та цікавого про застосування явищ інтерференції та дифракції світла, вплив випромінювання мобільних телефонів на організм людини, ознайомились із методами отримання голограм  та їх використання, а також із різноманітними оптичними ілюзіями.

 Наприкінці  заняття викладачі представили до уваги студентів голограми, записані різними методами, а також різноманітні оптичні ілюзії.

Викладач циклової комісії «Фізико-математичних дисциплін,

інформатики та обчислювальної техніки»

Ухман Р. В.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять