(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ "ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА МЕРЕЖ"

Z KM 2017 04Дипломне проектування – завжди напружений і відповідальний період у житті студента, час підтвердження того які знання вони отримали за чотири роки навчання за спеціальністю. Цьогорічний захист дипломних проектів ОКР «Молодший спеціаліст» за спеціальністю 5.05010201 "Обслуговування комп'ютерних систем та мереж" денної форми навчання відбувався в період 21-22 червня 2017 року.

Завдяки постійній співпраці з факультетом інформаційних технологій НУБІП України (декан, д.пед.н. Глазунова О. Г.) ведеться оновлення програм підготовки фахівців, модернізується та покращується методика викладання саме в сфері інформаційних технологій. Викладачі циклової комісії постійно самовдосконалюються, беруть участь у різноманітних семінарах, тренінгах, вебінарах, вивчають нові сучасні програми, які зараз є на ринку ІТ-технологій.

Основною тематикою дипломних проектів у цьому році є створення різноманітних сайтів для інтернет комерції, для наукових досліджень та обміну різноманітними даними. Також прослідковується тенденція в дипломних проектах на проведення аналітичних досліджень в сфері надійності інформаційних систем та мереж, проведено дослідження на предмет покращення їх роботи. Не оминули студенти у свої проектах і таку сферу в ІТ новаціях, як «Інтернет речей» та «Хмарні обчислення».

Не хочу виділяти чий проект кращий а чий гірший! Усі старались, прикладали максимум зусиль, а отже і результат є ті вміння та навики, які неодмінно допоможуть «новоспеченим» технікам-програмістам досягати вершин кар’єрного зросту у цій нелегкій, постійно оновлюваній професії.

Старший викладач

циклової комісії «Фізико-математичних

дисциплін, інформатики та

обчислювальної техніки»

Сергій Штогрин

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять