(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Відкрите заняття з дисципліни „Основи охорони праці”

IMG 304aad25177b2e4531dfa95499c4b2a3 V (1)

Відкриті заняття є невід’ємним елементом методичної діяльності педагогічного працівника. Саме тому, 5 грудня 2017р. викладачем охорони праці Лукашевич І. М. було проведено відкрите заняття у групі П-21М, з дисципліни „Основи охорони праці”. Тема заняття: «Розслідування  та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві». Заняття проводилось за чітко розробленим планом, складеним відповідно до програми предмету.

Протягом заняття викладач дотримувався усіх принципів навчання, а саме: принципу свідомості й активності студентів; принципу активізації пізнавальної діяльності студентів.

Під час заняття Іван Миколайович використовував роздатковий матеріал – карти із завданнями, цикл презентацій та відеофільми по темі, що дало змогу студентам показати хорошу результативність та високий рівень володіння теоретичним  матеріалам та вмінням його застосовувати на практиці.

Основну мету заняття було досягнуто: формувати навички заповнення актів з нещасних випадків, навчити ставити логічні питання в непередбачуваних  ситуації.

Голова циклової комісії
спеціальних електротехнічних дисциплін
Н. В. Оберська

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять