(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

КРИВАВИЙ ЧЕРВЕНЬ 1941 РОКУ В БЕРЕЖАНАХ

Історія Галичини у складі СРСР – це один із найтрагічніших періодів. У червні 2016 року минає 75 років з часу розстрілів працівниками НКВС патріотично налаштованої та високоосвіченої інтелігенції, молодих просвітян, які були в’язнями Бережанської тюрми. На сьогодні відомо про понад 150 розстріляних в Бережанській в'язниці. З метою вшанування пам’яті невинно загиблих було проведено зі студентами груп Е-11М, А-11М, М-11М виховну годину «Кривавий червень 1941 року в Бережанах».

Студенти мали змогу почути про звірства, вчинені радянською владою в червні 1941р. по всій Західній Україні, і Бережанській тюрмі зокрема, ознайомитися зі спогадами очевидців тих подій та відвідати кімнату-музей пам’яті жертв сталінських репресій, розташовану в одній з колишніх камер смертників.

Викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін

Лугова О. С. та Линник Г. В.

Історія Галичини у складі СРСР – це один із найтрагічніших періодів. У червні 2016 року минає 75 років з часу розстрілів працівниками НКВС патріотично налаштованої та високоосвіченої інтелігенції, молодих просвітян, які були в’язнями Бережанської тюрми. На сьогодні відомо про понад 150 розстріляних в Бережанській в'язниці. З метою вшанування пам’яті невинно загиблих було проведено зі студентами груп Е-11М, А-11М, М-11М виховну годину «Кривавий червень 1941 року в Бережанах». Студенти мали змогу почути про звірства, вчинені радянською владою в червні 1941р. по всій Західній Україні, і Бережанській тюрмі зокрема, ознайомитися зі спогадами очевидців тих подій та відвідати кімнату-музей пам’яті жертв сталінських репресій, розташовану в одній з колишніх камер смертників.

Викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін

Лугова О. С. та Линник Г. В.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять