(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ЗНАТИ СЬОГОДНІ, ЩОБ ЖИТИ ЗАВТРА

ВІЛ та СНІД… Сьогодні нам часто зустрічаються ціслова на плакатах, у газетах та журналах, їх чуємо по телевізору, радіо і  просто від людей. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу він несе людям. Найчастіше ми думаємо – «мене це не стосується», «зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає, де чекає нас біда. СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ столітті і увійшло у ХХІ ст.. У всьому світі проводяться наукові роботи зі створення вакцини та ліків проти – інфекції, але на сьогодні СНІД не лікується. Єдиним методом боротьби із хворобою залишається попередження передачі вірусу.

Тому, викладачами циклової комісії природничих дисциплін Олійник О. М. і Соколовською І. Я. був проведений відкритий виховний захід на тему: «Знати сьогодні, щоб жити завтра» присвячений Міжнародному Дню боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, починаючи з 1988 року.

Метою даного виховного заходу було: надати інформаційну підтримку в питаннях здорового способу життя, об’єктивну інформацію про ВІЛ і СНІД, формувати усвідомлення того, що тільки власний досвід життя, поведінка та вчинки гарантують запобігання ризику інфікування ВІЛ; сформувати практичні навички поведінки в ситуаціях ризику, звернути увагу на соціальні та морально-етичні проблеми ВІЛ та СНІДу; виробити толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих, пропагувати серед підлітків здоровий спосіб життя.

Та головне питання, яке кожен з нас сьогодні повинен поставити перед собою – це «Хто ти, СНІДе: ворог чи учитель?»

Викладач циклової комісії природничих дисциплін

Соколовська І.Я.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять