(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ВІДКРИТИЙ ВИХОВНИЙ ЗАХІД НА ТЕМУ: «ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ДИТИНИ»

6 грудня 2016 року викладачем Юдіною А.А. проведено з студентами груп Б-21М, Е-21М, А-31М відкритий виховний захід на тему: «Права та обов’язки дитини».

Людям властиво сприймати дитинство як найщасливішу пору життя. Але діти не лише наша втіха і розрада. Вони наше продовження, наші друзі і партнери. А отже, партнери держави. Тому дуже важливим є виховання у дітей почуття власної гідності, формування самоповаги, відповідальності не тільки за свою долю, але і за майбутнє інших.

У виховному заходібрали участь фахівці, які щоденно віддають свої знання і працю охороні та захисту прав дітей, їх духовному розвитку. Адвокат Фик Р.О. розповів студентам про кримінальну відповідальність неповнолітніх. Старший інспектор Бережанського ВП ГУ Національної поліції в Тернопільській області майор поліції Синовець В. М. ознайомив студентів з особливостями адміністративної відповідальності неповнолітніх. Начальник відділу Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олексишин-Шкільна О.М. провела цікавий тренінг з студентами на знання прав та обов’язків дітей, продемонструвала фільм про торгівлю людьми, у якому висвітлювалася проблема правової незахищеності людей, що перебувають далеко від дому у пошуках заробітку.

Викладач циклової комісії гуманітарних дисципліни

Юдіна А.А.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять